​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

PRECISION SHADER BRUSH - MEDIUM - 228

Hassas Gölgelendirme Fırçası – Orta

73

73,00 TL

Make Up For Ever Precision Shader Brush 228; orta boy fırça, her türlü göz ürününün uygulanması, karıştırılması ve dağıtılması için kullanılır.

Birlikte Kullan
AQUA CREAM

Make Up For Ever

AQUA CREAM

Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

67,00 TL
HIZLI İNCELE
Hiçbir keskin açısı bulunmayan daha büyük yuvarlatılmış şekle sahip basic bir fırçadır. Herkese uygun ve kullanımı çok rahat bir üründür. Bu fırça aynı zamanda kaş kavisi için de kullanışlıdır.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem, toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Bodur şekli ve esnekliği her türlü göz ürününün hızlı bir şekilde uygulanması, karıştırılması ve dağıtılması için kullanılır. Eşir ve yoğun bir sonuç sağlamak için kullanın.
Filmlerde çalışan profesyonel makyaj uzmanları büyük ekranda gerçekçi bir görünüm sağlamak için çok net ve kusursuz bir makyaj yaratmak için bu fırçanın hassasiyetine bayılıyor.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
6 GR
AQUA CREAM
67
Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

Make Up For Ever Aqua Cream, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Kremsi yapıdadır. Sedef pigment içeriği oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar. 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.
RENK67,00 TL