​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


%22
SIGMA BEAUTY

E80 - BROW AND LASH BRUSH

E80 – Kaş ve Kirpik Fırçası

69

69,42 TL


89,00 TL

Sigma E80 - Brow and Lash Brush, kaş ve kirpikleri tarayıp düzgünleştirmek için makara şeklinde uca sahiptir. Kaş ürününü uygulamadan önce ve sonrasında da kaşları taramak için kullanabilirsiniz.

Birlikte Kullan
BROW DEFINING CREAM

NARS

BROW DEFINING CREAM

Kaş Şekillendirici Krem

90,00 TL
HIZLI İNCELE
- Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
2.8GR
BROW DEFINING CREAM
90
Kaş Şekillendirici Krem

Nars Brow Defining Cream, düzgün ve doğal görünümlü kaşlar yaratan, kremsi yapıda kaş şekilllendirici üründür. İpeksi ve yumuşak formülüyle kaşlara kolaylıkla uygulanır, kaşlar zahmetsizce dolgun ve şekilli görünür. Neme ve bulaşmaya karşı dirençlidir. Gün boyu dayanıklılığını korur. Tüm kaş renklerine uyum sağlayan tam 4 rengi vardır. Nars Brow Defining Brush #48 kaş fırçası ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
RENK90,00 TL