​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

POWDER FLAT KABUKI - 132

Yassı Kabuki Pudra Fırçası – Büyük

64

64,00 TL


128,00 TL

Make Up For Ever Powder Flat Kabuki; düz ve yuvarlatılmış uçlu Kabuki toz pudra kullanarak yüzünüzü şekillendirmek için idealdir.

Birlikte Kullan
MULTI LOOSE POWDER

Make Up For Ever

MULTI LOOSE POWDER

Çok Yönlü Toz Pudra

54,00 TL 108,00 TL
HIZLI İNCELE
Başından beri toz pudra kullanarak yüzünüzü şekillendirmek için ideal fırça olarak MAKE UP FOR EVER’da öne çıkan düz ve oldukça kıvrak bir Kabuki fırça.

Kıl tipi: Dalgalı.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Toz pudra.
Orijinal başlığı sayesinde, düz olarak kullanıldığında geniş alanların aydınlatılması ve eşit bir pudra kapatıcılığı için idealdir. Fırçanın ucu kullanıldığında daha hassas alanların şekillendirilmesinde kullanılabilir. Düz şekli makyaj çantalarının dostudur. Kılların yapısı, esnek ve sabit hareketlerle kullanılabilir.
Tiyatro makyajı yaparken beyaz Pan Stick gibi ürünlerin uygulandığı çok hassas yüzeyleri hafifçe pudralamak için kullanın. Yumuşaklığı sayesinde kusursuz ve eşit bir görünüm için hiçbir iz bırakmaz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5GR
MULTI LOOSE POWDER
54
Çok Yönlü Toz Pudra

Make Up For Ever Multi Loose Powder, ultra ince ve ultra hafif toz pudradır. Doğal bir görünümle makyajı sabitler ve cildi kurutmadan matlaştırır. Düzeltici renk tonları ile cilt üzerindeki kusurları giderir. İster tek başına isterseniz makyaj üstüne uygulayabilirsiniz.
RENK108,00 TL 54,00 TL