MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

EYELINER PENCIL

Göz Kalemi

165,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Eyeliner Pencil, uzun süre kalıcı renk sağlayan göz kalemidir. Yoğun pigmentlere sahiptir. Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlar. Yumuşak yapısı toz göz farlarıyla birlikte kullanmak için idealdir.

RENKRENK SEÇİN!
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Nars Eyeliner Pencil:

- Yoğun pigmentli, uzun süre kalıcı göz kalemidir.

- Eyeliner Pencil göz kalemi inanılmaz derecede yumuşaktır. Gözlere kalem çekmek, dağıtmak, ve belirginleştirmek için kullanılabilir.

- Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlar.

- Yumuşak yapısı toz göz farlarıyla birlikte kullanmak için idealdir.
- Eyeliner Pencil kaleminin ucu yerine yan kısmını kullanın. Çenenizi kaldırıp aynaya yukarıdan bakın. Bu, en kolay uygulama için mükemmel pozisyonu sağlayacaktır. Alt göz kapağınıza kalem çekmek için çenenizi göğsünüze doğru çekin ve aynaya aşağıdan bakın.
- Kirpik çizgisine Eyeliner Pencil kalemi uygulayın ve sonra buğulu bir görünüm için rengi Nars Smudge Brush #45 fırça ile dağıtın.

- Makyajı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter