​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

EYELINER PENCIL

Göz Kalemi

90

90,00 TL

Nars Eyeliner Pencil, uzun süre kalıcı renk sağlayan göz kalemidir. Yoğun pigmentlere sahiptir. Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlar. Yumuşak yapısı toz göz farlarıyla birlikte kullanmak için idealdir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
#45:SMUDGE BRUSH

NARS

#45:SMUDGE BRUSH

Far Dağıtma Fırçası #45

115,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Eyeliner Pencil:

- Yoğun pigmentli, uzun süre kalıcı göz kalemidir.

- Eyeliner Pencil göz kalemi inanılmaz derecede yumuşaktır. Gözlere kalem çekmek, dağıtmak, ve belirginleştirmek için kullanılabilir.

- Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlar.

- Yumuşak yapısı toz göz farlarıyla birlikte kullanmak için idealdir.
- Eyeliner Pencil kaleminin ucu yerine yan kısmını kullanın. Çenenizi kaldırıp aynaya yukarıdan bakın. Bu, en kolay uygulama için mükemmel pozisyonu sağlayacaktır. Alt göz kapağınıza kalem çekmek için çenenizi göğsünüze doğru çekin ve aynaya aşağıdan bakın.
- Kirpik çizgisine Eyeliner Pencil kalemi uygulayın ve sonra buğulu bir görünüm için rengi Nars Smudge Brush #45 fırça ile dağıtın.

- Makyajı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
#45:SMUDGE BRUSH
115
Far Dağıtma Fırçası #45

Nars 45 Smudge Brush; kirpik çizgisine rengi uzman bir şekilde uygulamasını ve eyelinerı yayıp yumuşatmanızı sağlar.115,00 TL