​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


4K Intense Pearly Green
%50
MAKE UP FOR EVER

KOHL PENCIL

Yoğun Renk Veren Göz Kalemi

24

24,50 TL


49,00 TL

Make Up For Ever Kohl Pencil, gözlere yoğun renk veren göz kalemidir. Özellikle göz çevresindeki ve göz kapağının iç kısmındaki hassas ve ince deri için uygun olan Kohl Pencil, gözlere derinlik ve yoğunluk kazandırır. En hassas gözlerde bile kullanılabilir. Yumuşak ve pürüzsüz dokusu, bir göz farı kadar rahatlıkla dağılabilir ve gözlerin etrafındaki cildi nemli tutar, asla kurutmaz.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Kohl Pencil:

- Kohl Pencil, gözlere yoğun renk veren göz kalemidir.

- Göz içine bile rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle göz çevresindeki ve göz kapağının iç kısmındaki hassas ve ince deri için uygun olan Kohl Pencil, gözlere derinlik ve yoğunluk kazandırır.

- En hassas gözlerde bile kullanılabilir.

- Yumuşak ve pürüzsüz dokusu, bir göz farı kadar rahatlıkla dağılabilir ve gözlerin etrafındaki cildi nemli tutar, asla kurutmaz.
- Kohl Pencil’ı ister göz kapağının iç kısmından, isterse dış kısmından göz kapağınıza ve gözünüzün alt kısmına uygulayın.

- “Buğulu göz” efekti elde etmek için üst ve alt kirpik çizgisine küçük noktalar çizin. Make Up For Ever Silicon Applikator #224 ile rengi “hale” şeklinde dağıtın.

- Kalemin dayanıklılığını arttırmak için öncesinde göz kapağına Make Up For Ever Eye Prime uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan göz makyaj bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (51)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL