​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

STEVEN KLEIN DEAD OF SUMMER DUAL-INTENSITY EYESHADOW PALETTE

Dead Of Summer Çift Etkili Far Paleti

165

165,00 TL

Nars Steven Klein Dead Of Summer Dual Intensity Eyeshadow Palette, 4 far rengi ve mini bir Larger-than-life Via Venetto siyah göz kaleminden oluşur. Sınırlı sayıda üretilmiş bir far paletidir. Paletteki farlar Dual Intensity serisinden olduğu için ıslak ve kuru kullanılabilir. Detaylar aşağıdadır.

Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

95,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Steven Klein Dead Of Summer Dual Intensity Eyeshadow Palette:

- Steven Klein koleksiyonuna ait sınırlı sayıda özel bir far paleti olan Dead Of Summer, çok sevilen Dual-Intensity Subra farın yanına 3 yeni renk ile karşımıza çıktı. Bu palette bir de Nars’ın çok satan siyah göz kalemi Larger-than-life Via Venetto’nun da mini boyu yer alıyor.

- Paletteki farlar:

Studly (altın)
Stag Film (pembe bronz)
Subra (mürdüm)
Blackmail (siyah)

- Farları, yoğun ve daha parlak/metalik bir görünüm için ıslak, daha yumuşak ışıltılı bir görünüm için kuru kullanabilirsiniz.

- Farları, Nars Wet/Dry Blush Brush #23 ile kullanın. Bu fırça, ıslak ve kuru kullanılabilen Dual Intensity farlar için özel üretilmiş bir fırçadır.
- Fardan önce göz kapağınıza far bazını uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Wet/Dry Blush Brush #23’i ıslak kullanıp metalik bir görünüm, kuru kullanıp daha yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.

- Nars Wet/Dry Blush Brush #23’i ile istediğiniz rengi göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
95
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.95,00 TL