MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
%23
NARS'IN 20.YILINA ÖZEL- FRANÇOIS NARS VİZYONU
MT Video
NARS

INOUBLIABLE COUP D'OEIL PALETTE

6 Renk

Soğuk Tonlardan Oluşan Far Paleti

119 MT Puan İcon

119,35 TL


155,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Inoubliable Coup D'Oeil Palette, 6 renkten oluşan genelde soğuk tonların ağır bastığı bir far paletidir. Paletteki renkler beyaz tenlilerden esmerlere kadar çok yakışacak renklerden oluşur. Gözlerde buğulu efektler yaratmak için ideal. Far renklerinin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

135,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Inoubliable Coup D'Oeil Palette:

- Far paleti 6 renkten oluşuyor.

- Bu paletteki farlar ile dumanlı göz makyajları yapabilir, renkleri tek tek ya da karıştırıp birlikte kullanabilirsiniz.


- Paletteki renkler:

Dalliance Eyeshadow (Grimtrak leylak)
Pyla Eyeshadow (Avcı yeşili)
Sidi Bou Saïd (Mor)
Pandora Duo Eyeshadow (Işıltılı beyaz)
Luberon (Altın ışıltılı kum rengi)
Pandora Duo Eyeshadow (Mat siyah)

- Fardan önce göz kapağınıza baz sürerseniz, makyajın daha kalıcı ve gün boyu taze kalmasını sağlarsınız. Üstelik baz sayesinde far renkleri daha canlı gözükür. O yüzden göz makyajına başlamadan önce göz kapaklarınıza Nars Smudge Proof Eyeshadow Base far bazını sürün. Bu baz hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır. Fardan önce göz kapağına uygulanmalıdır.
-Fardan önce göz kapağınıza far bazını uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
135 MT Puan Buton
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
135,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç