​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

ARTIST SHADOW CHRISTMAS PALETTE

Artist Shadow Yılbaşı Far Paleti

50

49,50 TL


99,00 TL

Make Up For Ever Artist Shadow Christmas Palette; tam 9 far, mini Smoky Extravagant maskara ve mini Aqua Eyes Pencil suya dayanıklı siyah göz kaleminden oluşur. Paletteki farlar canlı renkte oldukça yoğun renk verirler ve birbirleriyle karıştırılıp gölgeli göz makyajı yapmaya olanak sağlarlar. Paletteki farların dokuları, metalikten elmas ışıltısına kadar uzanır. Far renklerinin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Artist Shadow Christmas Palette:

- Make Up For Ever Artist Shadow Christmas Palette için markanın yaratıcısı ve makyaj sanatçısı Dany Sanz, tam 9 kullanışlı far rengi seçti. Paletteki farlar canlı renkte oldukça yoğun renk veriyorlar ve birbirleriyle karıştırılıp gölgeli göz makyajı yapmaya olanak sağlıyorlar.

- Paletteki farlar:

I-722 Mandarin: Sedefli açık kayısı
S-102 Onyx: Saten bitişli siyah
D-562 Taupe Platinum: Elmas ışıltılı platin vizon
S-616 Chocolate: Saten bitişli kahverengi
I-662 Amber Brown: Sedefli amber kahve
D-236 Lagoon Blue: Elmas ışıltılı lagun mavisi
ME-554 Cauldron: Metalik grimsi kahve
I-554 Pink Ivory: Sedefli pembe fildişi
ME-302 Peacock: Metalik yeşilimtrak kahve

- Farların dokuları çok güzel, uygulamaları rahattır. Paletteki farların dokuları, metalikten elmas ışıltısına kadar uzanıyor.

- Palette 9 far haricinde, mini Smoky Extravagant maskara ve mini Aqua Eyes Pencil suya dayanıklı siyah göz kalemi yer alıyor.

- Smoky Extravagant maskara, uzaktan bile dikkat çeken kirpikler yaratır. Topaklanma oluşturmayan dokusu kolayca sürülür ve göz alıcı hacim ve uzunluk için kirpikleri kaplar. Kirpikler dipten uca göz alıcı ve belirginleştirilmiş bir şekilde tek tek ayrılır.

- Aqua Eyes, suya dayanıklı bir göz kalemidir. Yüksek pigment içerikli formülü, göz kapaklarına tutunur ve en sert koşullarda bile akmaz ya da silinmez.
- Fardan önce göz kapağınıza baz sürerseniz, makyajın daha kalıcı ve gün boyu taze kalmasını sağlarsınız. Üstelik baz sayesinde far renkleri daha canlı gözükür. O yüzden göz makyajına başlamadan önce göz kapaklarınıza Make Up For Ever Eye Prime sürün. Bu ürün, uzun süre kalıcı, canlı ve taze bir göz makyajı için ideal baz üründür.

- Make Up For Ever Blending Brush #236 ile göz kapağınıza açık renk farları dağıtıp yayabilir, ve Make Up For Ever Blending #242 ile renkleri birbirleriyle harmanlayıp gölgeler yaratabilirsiniz.

- Make Up For Ever Aqua Eyes akmayan göz kalemleri ile makyajınızı mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL