MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

NARS ERDEM NIGHT GARDEN EYE & LIP SET

Erdem Night Garden Göz ve Dudak Makyaj Seti

637,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Erdem Night Garden Makyaj Seti’nin içerisinde koleksiyonun sevilen far paleti Night Garden (canlı ve koyu tonlu 6 far), şeffaf açık lavanta renkli ruj Voodoo Lily, siyah renkli Nars Black Moon göz kalemi ve Climax maskara (mini boy 1.8 gr) yer alıyor. Climax maskara hariç ürünlerin hepsi orijinal boydur ve bu setin gerçek fiyatı 637TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

220,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Erdem Eyeshadow Palette ‘Night Garden’ Far Paleti: Tam 6 renk fardan bu palette ışıltılı ve mat tonlara sahip canlı ve koyu tonlar yer alır. Gözlere çekici efektler veya iddialı dokunuşlar vermek için mükemmeldir. Farları tek tek ya da karıştırarak, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Zengin pigmentasyona sahiptirler. Tek sürüşte bile yoğun renk verirler.

Night Garden Far Paleti
Oleander (ışıltılı altın)
Indio (saten orman yeşili)
Reborn (saten kadifeçiçeği)
Fauna (mat koyu kahve)
Sprung (saten lacivert)
Matira (saten siyah)

Nars Erdem Lipstick ‘Voodoo Lily’ Ruj: Şeffaf açık lavanta rengiyle dudaklara kadife pürüzsüzlüğü ve çok hafif renk verir. Kremsi yapılıdır, kolay sürülür.

Nars Eyeliner Pencil ‘Black Moon’ Göz Kalemi: Siyah renkli uzun süre kalıcı renk sağlayan göz kalemidir. Yoğun pigmentlidir. İnanılmaz derecede yumuşaktır. Gözlere kalem çekmek, dağıtmak, ve belirginleştirmek için kullanılabilir. Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlar.

Nars Climax Mascara (Mini Boy) Maskara:
Ağırlık yapmayan formülüyle kirpiklere maksimum hacim veren ve kıvrım kazandıran maskaradır. Topaklanmaya sebep olmadan kirpiklerde çarpıcı bir görünüm yaratır. Kirpiklerde ağırlık ve sertlik oluşturmaz. En kısa kirpiği dahi kökten uca sararak ona renk ve boyut verir. Kuruyup dökülmez, akmaz, uzun süre kalıcıdır. Kokusuzdur ve paraben içermez. Maskara 1.8 Gramdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
220,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter