​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
%23
NARS

NARSISSIST MATTE /SHIMMER EYESHADOW PALETTE

Narsissist Mat/Işıltılı Far Paleti

166

165,55 TL


215,00 TL

Narsissist Matte/Shimmer Eyeshadow Palette; mat ve ışıltılı göz farları ile birlikte mini bir göz kaleminden oluşan sınırlı sayıda üretilmiş far paletidir. Palette 4 mat ve 4 ışıltılı far yer alır. Far renkleri aşağıdadır.

Birlikte Kullan
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Şeffaf Far Bazı

100,00 TL
HIZLI İNCELE
Narsissist Matte/Shimmer Eyeshadow Palette:

Bu far paletini hem gece hem de gündüz görünümleri için kullanabilirsiniz. 4 mat ve 4 ışıltılı fardan oluşuyor. Paletteki farları tamamlayan mini boy altın ışıltılı siyah renkteki göz kalemi Night Series Eyeliner in Night Clubbing'i kullanabilirsiniz.

- Paletteki farların içeriği;

Nassau (vanilya)
Maya Bay (pembe kil)
Ithaca (ışıltılı gül kurusu)
Dogon (II) (siyahımsı füme)
Mandchoure (ışıtılı denim)
Bonifacio (ışıltıpembe kum)
Zagreb (ışıltılı çikolata)
Heraklion (ışıltılı siyah)
-Fardan önce göz kapağınıza far bazını uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Farın dağılıp bozulmasını önler. Özellikle yağlı göz kapakları için vazgeçilmezdir. Renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
100
Şeffaf Far Bazı

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.100,00 TL