MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


60
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

SKIN DEEP EYE PALETTE

8 x 1.4 GR

Çok Yönlü Göz Paleti – Sınırlı Üretim

390,00 TL


450,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Skin Deep Palette, tüm cilt tonlarına uygun, toprak tonları ağırlıklı mükemmel bir far paletidir. İçerisinde 12 renk vardır. Zengin yapılı matlarla başlar, yoğun etkili ve ipeksi yapıda ışıltılı ve metalik tonlar ile devam eder. Tek bir renk tonu bile birçok farklı şekilde kullanılabilir. Mat kahveler ile kaşlarınızı bile şekillendirebilirsiniz. Bu palette Nars’ın Pigment Powder Suspension teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji, tek dokunuşta zengin, uzun süre dayanan, yüksek etkili renk oluşturmak için yenilikçi pigmentler sağlar. Böylece kadifemsi dokulu, pürüzsüz, birbirleriyle kombinlemek için kolayca karışan renkler ortaya çıkmıştır. Paletteki renk detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

220,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Nars Skin Deep Palette, tam 12 renkten oluşan far paletidir. Far paleti olmasına rağmen içerisindeki mat kahve far ile kaşlarınızı bile şekillendirebilirsiniz. Palette mat tonların yanı sıra, metalik ve ışıltılı renkler de yer almaktadır.

Taunt: Mat krem
Sophia: Mat soğuk kahve
Whipped: Mat sıcak kahve
Undressed: Mat vizon kahve
Bali: Mat koyu vizon
Icon: Işıltılı roze pembe
Basic Instinct: Işıltılı buz pembe
Coconut Grove: Mat koyu kahve
Centerfold: Işıltılı grimsi bej
Calendar Girl: Işıltılı altın kahve
Faster Pussycat: Metalik bakır
Unbuttened: Işıltılı koyu kahve

- Bu palette Nars’ın Pigment Powder Suspension teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji, tek dokunuşta zengin, uzun süre dayanan, yüksek etkili renk oluşturmak için yenilikçi pigmentler sağlar. Böylece kadifemsi dokulu, pürüzsüz, birbirleriyle kombinlemek için kolayca karışan renkler ortaya çıkmıştır.
- Fardan önce göz kapağınıza Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base far bazını uygulayın. Ten renginizle örtüşen tonu seçin. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Dağılıp bozulmasını önler.

- Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.

Doğal, natürel tonlarda makyaj için:

- Nötr bir taban için TAUNT'ı tüm kapak üzerine yayın.
- SOPHIA veya WHIPPED’i kirpik çizgisi boyunca yumuşak dokunuşlarIa uygulayın.
- ICON ve BASIC INSTINCT'i karıştırın ve tam göz kapağınızın ortasına aydınlık bir efekt vermek için uygulayın.
- COCONUT GROVE ile ıslak bir eyeliner fırçası kullanarak kirpik diplerini çizin. Nars Wet&Dry Eyeshadow Brush 49, kuru ve ıslak kullanılabilen ideal far fırçasıdır.
- Kaşları, paletten uygun renk tonunuzla doldurun.

Koyu, gölgeli tonlarda makyaj için:

- CENTERFOLD ve CALENDAR GIRL renklerini karıştırın ve göz kapağında dramatik bir görünüm için pırıltılı bir temel olarak tüm göz kapağına uygulayın.
- FASTER PUSSYCAT ile gözün katlanma bölgesine gölgeleme yapın.
- UNBUTTONED ile kirpik çizgisinin çevresine ufak dokunuşlarla derinlik kazandırın.
- COCONUT GROVE ile gölgeleri yoğunlaştırın.
- Kaşları, paletten uygun renk tonunuzla doldurun.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
220,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter