​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


101 - Mat Siyah
%50
MAKE UP FOR EVER

ARTIST SHADOW - MATTE FINISH

2GR

Mat Yapılı Tekli Far (Refill)

25

25,00 TL


50,00 TL

Make Up For Ever Artist Shadow Matte Finish, mat yapılı, zengin pigmentli, kolay sürümlü fardır. Ürün, refill olarak satılır. Bu refill farlar için tasarlanan Artist Palette (ikili veya üçlü) boş far paletlerini kullanarak istediğiniz renklerde kendi far paletinizi oluşturabilirsiniz. Far paletleri ayrı olarak satılmaktadır. Artist Shadow Matte Finish farlar, başka renklerle karıştırılıp kat kat sürülebilir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Artist Shadow Matte Finish:

- Mat yapılı, zengin pigmentli, kolay sürümlü fardır.

- Ürün, refill olarak satılır. Bu refill farlar için tasarlanan Artist Palette (ikili veya üçlü) boş far paletini kullanarak istediğiniz renklerde kendi far paletinizi oluşturabilirsiniz. Far paletleri ayrı olarak satılmaktadır.

- Artist Shadow Matte Finish farlar, başka renklerle karıştırılıp kat kat sürülebilir.
- Make Up For Ever Artist Shadow Matte Finish farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı için ideal far bazıdır. Balmumu ve mineral tozlarla zenginleştirilmiş Eye Prime, göz kapaklarında hiçbir kırışıklık ya da solmuş görünüm yaratmadan göz makyajınızın daha uzun süre kalıcı olmasına imkan tanıyan koruyucu bir baz oluşturur. Farın rengini de daha canlı gösterir.

- Farın rengini cilde iyice oturtmak için Make Up For Ever Small Shader Brush #220 ince uçlu fırçayı kullanabilirsiniz. İnce uçlu olduğu için rengi gözün katlanma çizgisinden göz pınarına kadar istenilen yere hassas bir şekilde uygulama imkanı verir. Bu fırça, profesyonellerin de en sevdiği fırçalardandır.

- Crease belirleme ve gölge için Make Up For Ever Precision Blender Brush #216 orta boy fırçayı kullanabilirsiniz. Göz kapağının katlanan kısmında farı dağıtmak ve bu katlanma çizgisine gölge vermek için kullanılır. Şekli sayesinde, göz kapağının katlanan kısmında ürünü hassasiyetle dağıtmak için kullanılır. Yoğunluğu sayesinde, ürün cömertçe fırçaya alınır ve kılları ürünün yüksek düzeyde uygulanmasını sağlar. Bütün profesyonel makyaj artistlerinin hacim, gölgelendirme ve vurgulama efektleri yaratmak için kullandıkları fırça budur.

- Son olarak kirpiklerinize Make Up For Ever Smoky Stretch Mascara ile uzunluk ve hacim vererek, etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

- Göz makyajınızı temizlemek için Make Up For Ever Sens'Eyes’ı kullanabilirsiniz. Bu, göz ve dudak makyajını çıkarmaya yarayan bir jel temizleyicidir. Mineral yağ içermez. En suya dayanıklı makyajı bile kalıntı bırakmadan, cildi yıpratmadan kolayca temizler.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL