​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


4 Bronze
%50
MAKE UP FOR EVER

DIAMOND POWDER

2GR

Işıltılı Çok Yönlü Toz Far

36

36,50 TL


73,00 TL

Make Up For Ever Diamond Powder, Star Powder’ın sedefsi pırıltılarını ve Glitters’ın sim parlaklığını bir araya getiriyor. Gözlere müthiş bir ışıltı veriyor. Bu çok yönlü ışıltılı toz far, vücuda da uygulanabiliyor. Ayrıca fondöten, makyaj bazı dahil olmak üzere herhangi bir sıvı ya da pudralı ürünle karıştırılabilir. Kalıcı sonuç elde etmek için kremli bir yüzeye hafif dokunuşlarla da uygulanabilir. Islak görünümlü makyaj yapmak için ideal bir üründür.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218

Make Up For Ever

BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218

Harmanlayıcı Fırça – Orta

36,50 TL 73,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Diamond Powder:

- Star Powder’ın sedefsi pırıltılarını ve Glitters’ın sim parlaklığını bir araya getiren çok yönlü ışıltılı toz fardır.

- Diamond Powder, gözlere, yanaklara, dudaklara ya da vücuda uygulanabilir. Gözlere parlaklık kazandırırken, vücuda da göz kamaştırıcı ışıltı verir.

- Sonuç kusursuz ve zarifken aynı zamanda göz kamaştırıcı derecede ışıltılıdır. Bu ultra ince far, çekici “ıslak görünümlü” bir makyaj için mükemmeldir. Make Up For Ever Aqua Seal ile birlikte bu toz farı kullanabilirsiniz. Aqua Seal, toz farın uygulanmasını kolaylaştırır ve makyajı suya dayanıklı hale getirir.

- Uygulaması kolay metalik ve yoğun pırıltılı bir görünüm oluşturmak için Diamond Powder’ı kremsi, sıvı ürünlerle (fondöten ve baz gibi) karıştırabilirsiniz. Aynı zamanda pırıltı eklemek ya da pırıltıları belirginleştirmek için pudralarla da (Loose Powder ve Star Powder’la) karıştırılabilir. Kremli bir yüzeye hafif dokunuşlarla da uygulanabilir.

- Kalıcı sonuç elde etmek için Diamond Powder’ı Aqua Seal ile birlikte kullanın. Makyajınız suya dayanıklı hale gelir. Suya dayanıklı makyajı çıkarmak için gözlerinizi suya dayanıklı makyaj temizleyicisi Sens'Eyes ile temizleyebilirsiniz.
- Make Up For Ever Diamond Powder’ı kolay uygulamak ve nemli bir parlaklık yaratmak için Make Up For Ever Aqua Seal ile birlikte kullanın. Şişenin kapağına birkaç damla Aqua Seal damlatın. Küçük uçlu bir far fırçasını Make Up For Ever Blender Brush #218’i buna batırın ve far ile karıştırın. Sonra makyajınızı yapın.

- Uygulaması kolay metalik ve yoğun pırıltılı bir görünüm oluşturmak için Diamond Powder’ı kremsi, sıvı ürünlerle (fondöten ve baz gibi) karıştırabilirsiniz. Cildinizde ıslak görünümlü ve metalik bir etki yaratmış olursunuz.

- Aynı zamanda pırıltı eklemek ya da pırıltıları belirginleştirmek için pudralarla da (Loose Powder ve Star Powder’la) karıştırıp vücudunuza da uygulama yapabilirsiniz.

- Makyajı çıkarmak için gözlerinizi suya dayanıklı makyaj temizleyicisi Sens'Eyes ile temizleyin. Bu, göz ve dudak makyajını çıkarmaya yarayan bir jel temizleyicidir. Mineral yağ içermez. En suya dayanıklı makyajı bile kalıntı bırakmadan, cildi yıpratmadan kolayca temizler.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218
36
Harmanlayıcı Fırça – Orta

Make Up For Ever Blender Brush Medium 218 no'lu fırça göz kapağında ve kaş kemiğinde ürünleri özenle karıştırmak ve dağıtmak için kullanılır.73,00 TL 36,50 TL