​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

EYE PAINT

Çok Yönlü Jel Eyeliner

99

99,00 TL

Nars Eye Paint, çok yönlü jel eyeliner’dır. Bu ürün eyeliner gibi kullanılmanın yanı sıra far olarak da kullanılabilir. Ağır olmayan jel formülüyle kolaylıkla uygulanır. Hızla kurur. Metalikten mat yapıya kadar renk skalası oldukça geniştir. 18 saat kalıcılık vaadi vardır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
#47:ANGLED EYELINER BRUSH

NARS

#47:ANGLED EYELINER BRUSH

Eyeliner Fırçası #47

115,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Eye Paint:

- Eye Paint, çok yönlü jel eyeliner’dır.

- Ürünü, eyeliner gibi kullanmanın yanı sıra far olarak da kullanabilirsiniz.

- Ağırlaşmayan jel yapısı pürüzsüz ve hızlı bir şekilde kurur.

- 18 saat kalıcılık sağlar.

- Metalikten mat yapıya kadar renk skalası oldukça geniştir.
- Eye Paint’i eyeliner olarak kullanmak için Nars Angled Eyeliner Brush #47’yi kullanın. Bu fırça, kirpik çizgisine sıvı ve krem yapıları uygularken kusursuz bir şekilde kayacak şekilde tasarlanmıştır.

- Nars Cream Blending Brush #12 ise ürünü far olarak kullanmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir fırça. Eye Paint çok hızlı kuruduğundan sizin de hızlı uygulama yapmanız gerekir. Ürün kuruduktan sonra dağılması mümkün değildir.

- Eye Paint jel eyeliner’ı kirpiklerden temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
#47:ANGLED EYELINER BRUSH
115
Eyeliner Fırçası #47

Nars 47 Engled Eyelıner Brush; kirpik çizgisine sıvı ve krem yapıları uygularken kusursuz bir şekilde kayacak şekilde tasarlanmıştır.115,00 TL