​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


2 Maize Gold
%50
MAKE UP FOR EVER

METAL POWDER (2.8 GR)

2.8GR

Metalik Toz Pudra

25

25,00 TL


50,00 TL

Make Up For Ever Metal Powder, makyaja metalik bir görünüm veren %100 mineralli toz fardır. Silika kaplı bronz pudrayla formüle edilen bu farın, altın renginin farklı tonlarında son derece parlak 4 rengi vardır. Kullanım şekline göre çok efektli bir parlaklık yaratır: Islak veya kuru kullanılabilir. Metal Powder vücut boyama, saç ve yüz makyajları için her türlü malzemeyle karıştırılabilir yapıya sahiptir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218

Make Up For Ever

BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218

Harmanlayıcı Fırça – Orta

36,50 TL 73,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Metal Powder:

- Makyaja metalik bir görünüm veren %100 mineralli toz fardır. Silika kaplı bronz pudrayla formüle edilen bu farın, altın renginin farklı tonlarında son derece parlak 4 rengi vardır:

Sunflower Gold (altın rengi)
Maize Gold (bakırımsı altın rengi)
Honey Gold (bronz altın rengi),
Olive Gold (yeşilimsi altın rengi)

- Metal Powder istenilen görünüme göre ıslak veya kuru kullanılabilir. Kuru olarak kullanıldığında, tozlu metal bir etki sağlar. Islak uygulandığında ise cilt yüzeyinde eritilmiş bir metal etkisi yaratır.

- Bu toz farı, metalik bir görünüm elde etmek için fondötene, parlatıcılara, vücut kremine ekleyebilirsiniz.

- Vücudunuzda ya da yüzünüzde heykele benzer bir efekt ya da erimiş altın efekti yaratmak için Metal Powder’ı yüz veya vücut yağıyla karıştırıp da uygulayabilirsiniz.

- Suya dayanıklı bir makyaj yaratmak için ise, fırçayı Make Up For Ever Aqua Seal (makyajı suya dayanıklı hale getiren likit) ürününü kullanarak ıslatın ve sonra far ile karıştırarak uygulama yapın.
- Make Up For Ever Metal Powder’ı uygulamak için Make Up For Ever Aqua Seal ile birlikte kullanın. Şişenin kapağına birkaç damla Aqua Seal damlatın. Make Up For Ever Blender Brush 218'i buna batırın ve far ile karıştırın. Sonra makyajınızı yapın. Göz makyajınız Aqua Seal sayesinde suya dayanıklı hale gelmiş oldu.

- Makyajın son dokunuşu olarak, kirpiklerinize Make Up For Ever Smoky Stretch Mascara sürerek hacim ve uzunluk verebilirsiniz.

- Makyajı çıkarmak için gözlerinizi suya dayanıklı makyaj temizleyicisi Sens'Eyes ile temizleyin. Bu, göz ve dudak makyajını çıkarmaya yarayan bir jel temizleyicidir. Mineral yağ içermez. En suya dayanıklı makyajı bile kalıntı bırakmadan, cildi yıpratmadan kolayca temizler.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
BLENDER BRUSH - MEDIUM - 218
36
Harmanlayıcı Fırça – Orta

Make Up For Ever Blender Brush Medium 218 no'lu fırça göz kapağında ve kaş kemiğinde ürünleri özenle karıştırmak ve dağıtmak için kullanılır.73,00 TL 36,50 TL