​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SHIMMERING CREAM EYE COLOR

6GR

Işıltılı Krem Far

125

125,00 TL

Shiseido Shimmering Cream Eye Color, dağılmadan ya da kırışıklık oluşturmadan 16 saat boyunca yeni uygulanmış gibi canlı görünümünü koruyan ışıltılı, kremsi göz farıdır. Cildi nemlendirir. Yumuşak ve eşit bir görünüm için parmak uçlarıyla kolayca uygulanır. Yüksek pigmentasyona sahiptir ve cilde pürüzsüz bir görünüm verir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
FULL LASH VOLUME MASCARA

SHISEIDO

FULL LASH VOLUME MASCARA

Hacim Veren Maskara

129,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Shimmering Cream Eye Color:

- Dağılmadan ya da kırışıklık oluşturmadan 16 saat boyunca yeni uygulanmış gibi canlı görünümünü koruyan ışıltılı, kremsi göz farıdır.

- İçeriğindeki Super Hydro-Wrap Vitalizing DE ile cildi nemlendirir.

- İpeksi bir yumuşaklığa ve pürüzsüz kayganlığa sahiptir.

- Yüksek pigmentasyona sahiptir ve cilde kusursuz bir görünüm verir.

- Yumuşak ve eşit bir görünüm için parmak uçlarıyla kolayca uygulanır.

- Nötr, pastel ve canlı tonlardan oluşan geniş bir renk skalasına sahiptir.
- Shiseido Shimmering Cream Eye Color krem farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

- Yumuşak ve eşit bir görünüm için parmak uçlarıyla farı kolayca uygulayabilirsiniz. Fırça kullanmak isterseniz Nars Cream Blending Brush #12 krem far fırçasını kullanabilirsiniz.

- Son olarak kirpiklerinize Shiseido Nourishing Mascara Base maskara bazını uygulayabilirsiniz. Bu baz, maskaranın kirpiklere verdiği etkiyi güçlendirir. Her bir kirpiğin hacmini, uzunluğunu ve kıvrımını arttırır. Ardından Shiseido Full Lash Volume Mascara ile kirpiklere ekstra uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Makyajınızı temizlemek için Shiseido Perfect Cleansing Oil’i kullanabilirsiniz. Bu,
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (57)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
FULL LASH VOLUME MASCARA
129
Hacim Veren Maskara

Shiseido Full Lash Volume Mascara, kirpiklere hacim kazandıran özel tasarım maskaradır. Kirpiklerde doğal ve dramatik kıvrımlar yaratır. Maskara uygulandığında kirpikleri kolayca kaplar ve adeta fan etkisi yaratır. Kirpiklere verdiği görünüm tüm gün sürer. Bulaşmalara karşı özel formülle üretilmiştir, akmaya ve bulaşmaya karşı dayanıklıdır. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.
RENK129,00 TL