​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


910 Celadon
%50
MAKE UP FOR EVER

STAR POWDER

2.8 GR

Sedefli Toz Far

30

30,50 TL


61,00 TL

Star Powder, ışığı yakalayan ve cilde yoğun bir pırıltı ve son derece parlak bir görünüm kazandıran ipeksi bir fardır.

RENKRENK SEÇİN!
Star Powder, ışığı yakalayan ve cilde yoğun bir pırıltı ve eşsiz bir parlaklık kazandıran ipeksi bir fardır. Son derece ince ancak yoğun olan dokusu, ürünün uygulanmasını kolaylaştırır. Gözle görünür sonuçlar için yalnızca az miktarda ürün gerektirir. Star Powder ürünleri tek başına ya da birbiriyle karıştırılarak, göz farının üstüne uygulanarak ya da yüzünüzün belirli alanlarını vurgulamak için herhangi bir ürünle karıştırılarak kullanılabilir.
Fırçalı ya da süngerli bir aplikatörle uygulayın. Parlaklığı ve kalıcılığı artırmak için fırçayı hafifçe nemlendirin. Sedefsi ancak yine de hafif bir makyaj elde etmek için bir pudra fırçası yardımıyla Star Powder’ı yüzünüze uygulayın. Yüzünüzün belirli alanlarını vurgulamak ve gözlerinize, dudaklarınıza ya da yanaklarınıza pırıltı kazandırmak için belli belirsiz ölçülerde Star Powder uygulayın.
Parlaklığı ve kalıcılığı artırmak için nemli bir fırça kullanın. Parlaklığı ve kalıcılığı artırmak için nemli bir fırça kullanın. Yüzünüzün belirli alanlarını ve gerdanınızı vurgulamak amacıyla daha fazla parıltı elde etmek fondöteninizi Star Powder’la karıştırın. Göz kapaklarınızda daha uzun süre kalıcı sonuçlar ve daha fazla pırıltı elde etmek için öncelikle az miktarda baz uygulayın. Kendinize özel ve yoğun bir görünüm için süngerli bir aplikatör yardımıyla kuru ya da nemli birkaç kat Star Powder uygulayın. Star Powder’ın aynı renk tonunu göz kapaklarınızda kullanarak, rujunuzla karıştırarak ve ojelerinize ekleyerek görünümünüze uyum ve pırıltı kazandırın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL