MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


66
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BIKINI READY KIT

Vücut Koruyucu ve Kusursuzlaştırıcı Kit

129,00 TL


195,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Bikini Ready Kit, vücudunuzun güzelliği ve bakımı için seçilen 3 deluxe boy üründen oluşuyor. Bu sette: Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i), Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu) ve After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu) yer alıyor. Ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Birlikte Kullan
PERFECT CLEANSING OIL

SHISEIDO

PERFECT CLEANSING OIL

Makyaj Temizleyici Yağ

310,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i)

Olağanüstü lüks hissi ile anında mükemmel bir arındrıma sağlar. Cildin nemini korurken, ölü yüzey hücrelerini nazikçe temizler. Cildin hem tonunu hem de rengini düzeltir.

Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu)


Bu yenilikçi güneş losyonu, cildiniz için güçlü bir koruma sağlayarak terleme veya suyla temas halinde dahi çok daha etkili bir koruma sağlar. Terleme veya suyla temas halinde pozitif tepki vererek ekstra güçlü koruma sağlayan WetForce Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Cildi UVA/UVB ışınlarından ve ışın yaşlanmasına karşı korur. Aynı zamanda kuruluk, oksidasyon ve hücre DNA hasarından korumak için cilt bakımı içeriklerine sahiptir. Kolay uygulanabilir ve nazik yapısıyla yüksek koruma sağlar. Uygulandıktan sonra şeffaf bir dokuya dönüşür, tende beyaz iz bırakmaz.

After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu)

Son derece besleyici içerikleriyle güneş sonrasında cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş, canlandırıcı ve onarıcı güneş sonrası emülsiyonudur. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi tazeler ve bronzluğun ömrünü uzatır. Cildi yeniden yapılandırır; cilde hem esneklik hem ışıltı katar. Güneşten gerilmiş cildi rahatlatmak için hızla nüfuz eder.
Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i): Nemli cildinize nazikçe ovarak ve masaj hareketiyle ürünü uygulayın. Sonra durulayın. Bu masaj hareketi cildin mikro dolaşımını da arttırır. Vücudunuzu rahatlamış ve ferahlamış hissedersiniz. İstediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.

Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu): Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan önce cildinize eşit olarak bolca uygulayınız. İstediğiniz sıklıkta ürünü tazeleyebilirsiniz.

After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu): Her güneşlenme sonrası yüzünüze ve vücudunuza kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
PERFECT CLEANSING OIL
SHISEIDO
180ML
PERFECT CLEANSING OIL
Makyaj Temizleyici Yağ

Shiseido Perfect Cleansing Oil, yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir. 180ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
310,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter