MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


1273
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

THE SUMMER BOX ‘ST TROPEZ EDIT’

The Summer Box ‘St Tropez Edit’ Yaz Kiti

690,00 TL


1963,00 TL

Sepete Ekle Buton

The Summer Box ‘St Tropez Edit’ Yaz Kiti, hem yüzünüz hem vücudunuz için harika bir yaz bakım seti. Sette: Shiseido Bikini Ready Kit Vücut Koruyucu ve Kusursuzlaştırıcı Kit, Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil Yüz, Vücut, Tırnak ve Saç İçin Yenileyici Lüks Bakım Yağı (75ML), Shiseido J-Beauty On The Go Kit Yüz ve Göz Ekspres Bakım Kiti, Shiseido After Sun Intensive Recovery Emulsion Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu (Yüz ve Vücut) (400ML-Büyük Boy) yer alıyor. Setin gerçek değeri 1.963TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Birlikte Kullan
PERFECT CLEANSING OIL

SHISEIDO

PERFECT CLEANSING OIL

Makyaj Temizleyici Yağ

310,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Bikini Ready Kit Vücut Koruyucu ve Kusursuzlaştırıcı Kit
Bu kit, vücudunuzun güzelliği ve bakımı için seçilen 3 deluxe boy üründen oluşuyor. Bu sette: Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i), Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu) ve After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu) yer alıyor.

-Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i)
Olağanüstü lüks hissi ile anında mükemmel bir arındırma sağlar. Cildin nemini korurken, ölü yüzey hücrelerini nazikçe temizler. Cildin hem tonunu hem de rengini düzeltir.

- Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu)

Bu yenilikçi güneş losyonu, cildiniz için güçlü bir koruma sağlayarak terleme veya suyla temas halinde dahi çok daha etkili bir koruma sağlar. Terleme veya suyla temas halinde pozitif tepki vererek ekstra güçlü koruma sağlayan WetForce Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Cildi UVA/UVB ışınlarından ve ışın yaşlanmasına karşı korur. Aynı zamanda kuruluk, oksidasyon ve hücre DNA hasarından korumak için cilt bakımı içeriklerine sahiptir. Kolay uygulanabilir ve nazik yapısıyla yüksek koruma sağlar. Uygulandıktan sonra şeffaf bir dokuya dönüşür, tende beyaz iz bırakmaz.

- After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu)
Son derece besleyici içerikleriyle güneş sonrasında cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş, canlandırıcı ve onarıcı güneş sonrası emülsiyonudur. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi tazeler ve bronzluğun ömrünü uzatır. Cildi yeniden yapılandırır; cilde hem esneklik hem ışıltı katar. Güneşten gerilmiş cildi rahatlatmak için hızla nüfuz eder.

Shiseido Future Solution LX Replenishing Treatment Oil Yüz, Vücut, Tırnak ve Saç İçin Yenileyici Lüks Bakım Yağı (75ML)
-5 özel yağ ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yüz, vücut, saç ve tırnaklar için besleyici, güçlendirici, nemlendirici ve yenileyici lüks bakım yağıdır. Çuha çiçeği, safran yağı, argan yağı, jojoba yağı ve macademia fındığı yağı ile zenginleştirilmiştir.

-Cilde anında nüfuz ederek ipek pürüzsüzlüğünde bir cilt yaratır ve hafif bir ışıltı verir.

- Yağın 24 saat süren nemlendirici etkisi kuruluk ve gerginlikten cildi korumaya yardımcı olur ve cildi nemli tutar. Hoş ve zarif kokusu, içerdiği Japon Yuzu yağından kaynaklanmaktadır.

- Rahatlatıcı kokuya sahip bu çok fonksiyonlu yağ, saçta da kullanılabilir. Yüz, vücut, eller, tırnaklar ve saçlar için eşsiz bir bakımdır. Saçlara parlaklık verir, besler ve pürüzsüzleştirir. Düzenli kullanımda yıpranmış saç uçlarını onarır. Tırnakları besler, tırnak etlerini pürüzsüzleştirir.

- Shiseido’ya özgü Skingenecell IP* ile formüle edilmiştir. Hücre yenileyici özelliği vardır.

Shiseido J-Beauty On The Go Kit Yüz ve Göz Ekspres Bakım Kiti
Bu bakım kitinde Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100 yaprak (orijinal boy) yağ emici kağıt mendil, Shiseido Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask x 1 (deneme boy 1 adet) kırışıklıkları anında pürüzsüzleştiren retinollü göz çevresi maskesi, Shiseido Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask x1 (deneme boy 1 adet) saf retinollü yüz maskesi yer alır. Kırışıklara, matlığa, kuruluğa, yorgun ve stresli cilde odaklanan bu bakım kitini bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.

Shiseido After Sun Intensive Recovery Emulsion Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu (Yüz ve Vücut) (400ML-Büyük Boy)
Güneşe maruz kalan cildin ihtiyaçları için formüle edilen son derece besleyici ve canlandırıcı güneş sonrası yoğun bakım emülsiyonudur. Cildi yeniden canlandırmak için hızlı nüfuz eder. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi tazeler ve bronzluğun ömrünü uzatır.

- Dokuları yeniler, cildin esnekliğini ve parlaklığını arttırır. Güneşten gerilmiş cilde kolayca nüfuz eder. Cildi rahatlatır.

- Gözenekleri tıkamaz, alerji riskini en aza indirmek üzere formüle edilmiştir. Her güneşlenme sonrası kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
PERFECT CLEANSING OIL
SHISEIDO
180ML
PERFECT CLEANSING OIL
Makyaj Temizleyici Yağ

Shiseido Perfect Cleansing Oil, yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir. 180ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
310,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter