MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
SepetBu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
COLLANEX

IMUNEKS COLLANEX 28 SAŞE

Toz Kolajen 28 Saşe

395,00 TL

Sepete Ekle Buton

Imuneks Collanex 28 saşe, kolajen ve C vitamini karışımından oluşan, formülü İsviçre'de geliştirilmiş özel gıda takviyesidir. Tek kullanımlık saşe formda üretilmiştir. İlaç değildir. Bir kutuda 28 saşe bulunmaktadır. Her saşede 5000 mg kolajen, 250 mg L-glutatyon, 80 mg C vitamini bulunur. Maqui Berry meyve özü ilavelidir. Tatlandırıcı içerir. Imuneks Collanex Helal sertifikalıdır. Kolajen, eklem ve kıkırdak gibi hareket sistemimizin yapı taşlarını oluşturan proteindir. Vücudumuzun kolajen üretimi yaşlandıkça yavaşlar. Bu sürece kırışıklıklar, ciltte sarkma, kıkırdak azalması ve eklem ağrıları gibi belirtiler eklenir. Artan kolajen seviyesi ise cildin daha güçlü görünmesine ve cilt hücrelerinin yenilenmesine, onarılmasına yardımcı olur. İşte içerikteki C vitamini ise vücudun kolajen üretimine destek olma görevini üstlenir.

- Imuneks Collanex 28 saşe, kolajen ve C vitamini karışımından oluşan, formülü İsviçre'de geliştirilmiş özel gıda takviyesidir.

- CollaNex Hidrolize Kollajen Peptitler (Helal Sertifikalı), L-Glutatyon, C Vitamini ve Maqui berry (Aristotelia chilensis) özü içeren bir Gıda Takviyesidir.

- Vücudumuzun kolajen üretimi yaşlandıkça yavaşlar. Bu sürece kırışıklıklar, ciltte sarkma, kıkırdak azalması ve eklem ağrıları gibi belirtiler eklenir. Bu sebeple kolajen takviyesi almak çok önemlidir. Artan kolajen seviyesi cildin daha güçlü görünmesine ve cilt hücrelerinin yenilenmesine, onarılmasına yardımcı olur. İçerikteki C vitamini ise vücudun kolajen üretimine destek olma görevini üstlenir.

- Tek kullanımlık saşe formda üretilmiştir. İlaç değildir.

- Bir kutuda 28 saşe bulunmaktadır.

- Her saşede 5000 mg kolajen, 250 mg L-glutatyon, 80 mg C vitamini bulunur. Maqui Berry meyve özü ilavelidir.

- Tatlandırıcı içerir. Imuneks Collanex Helal sertifikalıdır. 
Günde 1 kez saşe ürün 250 mL suda çözündürülerek tüketilmelidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter