MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


625
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
PENHALIGON'S

QUERCUS SET FOR MEN

Quercus Set - Erkekler için

590,00 TL


1215,00 TL

Sepete Ekle Buton

Penhaligon’s Quercus Set, erkekler için meyveli ve çiçeksi kokuya sahip ferahlık veren 3 üründen oluşuyor. Sette: Quercus Deodorant (75ML), Quercus Bath&Shower Gel (300ML), Quercus Cologne Spray (100ML) yer alır. Ürünlerin hepsi orijinal boydur. Quercus, meyveli ve çiçeksi bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamotun büyüleyici karışımını içerir. Ferahlık verir, canlılık ve tazelik hissettirir. Modern ve canlı bir kokudur. Setin gerçek değeri 1.215TL’dir.

Quercus Deodorant (75ML)
Roll-On formundadır. Kötü kokuları önlerken uzun süre kalıcı parfüm kokusuna sahiptir. Limon, mandalina ve bergamota eşlik eden meşe yosunu, sandal, kasnı, misk ve amber tatlı ve dikkat çekici bir koku ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Quercus Bath&Shower Gel (300ML)

Cilde yumuşaklık ve tazelenmiş hissi veren banyo ve duş jelidir. Cildi güzelce arındırırken aromatik kokusuyla rahatlık verir. Limon, mandalina ve bergamota eşlik eden meşe yosunu, sandal, kasnı, misk ve amber tatlı ve dikkat çekici bir koku ortaya çıkmasını sağlamıştır. Modern ve canlı bir kokuya sahip bu duş jeli cildi pürüzsüz ve yumuşak yapar.

Quercus Cologne Spray (100ML)

Sprey formundadır. Vücut spreyi olarak kullanılabilir. Parfüm kadar kalıcıdır.
1996 yılında parfümör Christian Provenzano tarafından tasarlanmıştır. Erkekler için modern ve canlı bir kokudur. Limon, mandalina ve bergamota eşlik eden meşe yosunu, sandal, kasnı, misk ve amber tatlı ve dikkat çekici bir koku ortaya çıkmasını sağlamıştır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter