​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SERGE LUTENS

AMBRE SULTAN (50 ML)

50ML

Eau De Parfum - Oryantal Parfüm

406

406,00 TL

Serge Lutens Ambre Sultan, ilhamını Doğu’dan alarak amber kokusunu baştacı yapan baharatlı ve oryantal bir parfüm. Adından da anlaşılacağı üzere kokuda amber notası merkezde yer alıyor. Şimdiye kadar yapılmış en iyi amber temalı parfüm... Amberin yanı sıra kişniş, sandal ağacı, defne yaprağı, reçine, keskin otlar, paçuli, mür, kekik, mersin, benzoin ve vanilya notaları da parfümü oluşturan diğer notalar arasında bulunuyor. James Bond’un kokusu olarak da biliniyor. Hem erkek hem kadınlar için üniseks bir parfüm.

Serge Lutens Ambre Sultan:

- Adından da anlaşılacağı üzere kokuda amber notası merkezde yer alıyor. Şimdiye kadar yapılmış en iyi amber temalı parfüm.

- Amberin yanı sıra kişniş, sandal ağacı, defne yaprağı, reçine, keskin otlar, paçuli, mür, kekik, mersin, benzoin ve vanilya notaları da parfümü oluşturan diğer notalar arasında bulunuyor.

- James Bond’un kokusu olarak da biliniyor.

- Hem erkek hem kadınlar için ünikseks bir parfüm.

- Parfümde genel olarak amberden kaynaklanan bir tatlılık var. Fakat kesinlikle iç bayan yada şekerimsi bir tatlılık değil. Çok yerinde kullanılmış bir tatlılık. Bu açıdan erkek parfümü olmasına rağmen, tüm maskülenliği bir tarafa, kadınların da kullanabileceği bir parfüm. O yüzden üniseks parfümler içerisinde en iyilerden biri.

- Serge Lutens Ambre Sultan, markanın en özel ve dikkat çeken parfümlerinden biridir. Doğu kültürüne mükemmel bir gönderme... Serge Lutens’e göre, “Krallara, düklere ve sultanlara layık çok asil ve eşsiz bir koku.”

- Parfüm, 1993 yılında parfümör Christopher Sheldrake tarafından yaratıldı.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL