MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

AMBRE SULTAN (100ML)

100ML

Eau De Parfum - Reçine/Amberli

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Ambre Sultan EDP, ilhamını Doğu’dan alarak amber kokusunu baştacı yapan markanın en ikonik parfümlerinden biri. Adından da anlaşılacağı üzere kokuda amber notası merkezde yer alıyor. Şimdiye kadar yapılmış en iyi amber temalı parfüm... Amberin yanı sıra kişniş, sandal ağacı, defne yaprağı, reçine, keskin otlar, paçuli, mür, kekik, mersin, benzoin ve vanilya notaları da parfümü oluşturan diğer notalar arasında bulunuyor. Hem kadınlar hem erkekler kullanabilir. Cesur, sıra dışı, eşsiz, taklit edilemez.

“O bir oryantal değil, o bir Arap. Kalıplara sığmaya çabalamadan, olduğu gibi; bir Lutens. Amber, vanilya ve paçulinin büyük aşkı. Eşsiz ve ikonik.”- Serge Lutens

-Serge Lutens Ambre Sultan, Serge Lutens’e göre, “Krallara, düklere ve sultanlara layık çok asil ve eşsiz bir koku.” James Bond kokusu olarak bilinen parfüm, markanın en ikonik kokusu.

- Parfüm, 1993 yılında parfümör Christopher Sheldrake tarafından yaratıldı. Şimdiye kadar yapılmış en iyi amber temalı parfüm. Adından da anlaşılacağı üzere kokuda amber notası merkezde yer alıyor. Amberin yanı sıra kişniş, sandal ağacı, defne yaprağı, reçine, keskin otlar, paçuli, mür, kekik, mersin, benzoin ve vanilya notaları da bulunuyor.

- Parfümde genel olarak amberden kaynaklanan bir tatlılık var. Fakat kesinlikle iç bayan yada şekerimsi bir tatlılık değil. Çok yerinde kullanılmış bir tatlılık. Bu açıdan erkek parfümü olmasına rağmen, tüm maskülenliği bir tarafa, kadınların da kullanabileceği bir parfüm. O yüzden üniseks parfümler içerisinde en iyilerden biri.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter