MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

CLAIR DE MUSC (100ML)

100ML

Eau De Parfum – Moher

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Clair De Musc EDP, iris, misk, portakal çiçeği esansı ve bergamot notaları içeriyor.Bu parfüm oldukça ilginç bir kokuya sahip. Hiç olmadığı kadar hafif, yumuşak bir dokunuşun hissi gibi sizi sarıp sarmalıyor. Zaten moher koku ailesine ait. Yani sıcacık bir yün gibi içinizi ısıtıyor. Pudramsı, anaç ve korumacı bir koku izlenimine sahip. Hem erkeklere hem kadınlara hitap eden Clair De Musc, birkere içinize işledi mi, vazgeçilmeziniz olacak.

“Hiç olmadığı kadar hafif, yumuşak bir dokunuşun hissi gibi... Misk, aya duyduğu hayranlık ile gece karanlığında hakimiyetini kuran kurtlara meydan okuyor.” - Serge Lutens

- Serge Lutens Clair De Musc, 2003 yılında Serge Lutens’in vazgeçilmez burnu Christopher Sheldrake tarafından yaratıldı.

- Moher koku ailesine ait olan parfüm, sıcacık ve samimi bir koku izlenimine sahip.

- İris, misk, portakal çiçeği esansı ve bergamot notaları içeren parfüm, hem erkekler hem kadınlar için korumacı ve güvenilir bir kimliğe sahip.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter