MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
SepetBu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
ALESSANDRO SPA

PEDIX FEET HEEL RESCUE BALM

100ML

Onarıcı ve Besleyici Ayak Kremi

150,00 TL

Sepete Ekle Buton

Pedix Feet Heel Rescue Balm, sert ayakları yumuşatmak için MarinaVital® Kompleksi ile zenginleştirilmiş ayak bakım kremidir. Çok sert, çok çatlak ve çok kuru cildi dahi canlandırır ve yeniler. Lüks MarinaVital® kompleksinin içeriğindeki yoğun nemlendiriciler ve esansiyel yağlar cildi onarır, toparlar. Sandal ağacı ve E vitamini sertlikleri, çatlakları hızla giderir. Shea yağı, Allantoin ve çay ağacı yağının rahatlatıcı kombinasyonu, cildi yoğun bir şekilde besler ve korur. Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Kuru ayaklar için günlük bakım olarak kullanın. Aşırı yıpranmış ve kuru ayaklar için bol miktarda kremi ovalayarak uygulayın ve nüfuz etmesi için bırakın. Uygulamayı, günde birkaç kez tekrar edebilirsiniz. 100ML.

Birlikte Kullan
PEDIX FEET HEEL SMOOTHING STICK

ALESSANDRO SPA

PEDIX FEET HEEL SMOOTHING STICK

Nasır Önleyici & Topuk Yumuşatıcı Stik

120,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Kuru ayaklar için günlük bakım olarak kullanın. Aşırı yıpranmış ve kuru ayaklar için bol miktarda kremi ovalayarak uygulayın ve nüfuz etmesi için bırakın. Uygulamayı, cilt normal haline dönünceye kadar günde birkaç kez tekrar edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
PEDIX FEET HEEL SMOOTHING STICK
ALESSANDRO SPA
50GR
PEDIX FEET HEEL SMOOTHING STICK
Nasır Önleyici & Topuk Yumuşatıcı Stik

Pedix Feet Heel Smoothing Stick, Pantenol, Allantoin ve üre gibi besleyici unsurlar içeren topuk yumuşatıcı stiktir. Ayak tabanında ve topuklarda oluşan sertleşmeler için ideal bir üründür. Cilde yoğun nem verir ve sertleşmenin azalmasına yardımcı olur. Nasır oluşmasını da önleyen bu stik, kuru ve çatlak topukları onarır. Stik şeklinden dolayı kolay ve pratik kullanıma sahiptir. Günde1-2 kez uygulanır ve durulanmaz. 50GR.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
120,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter