​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MARRAKESH

LET IT SHINE

118 ML

Argan & Kenevir Yağı Terapisi 118ML

96

96,00 TL

Marrakesh Let It Shine, saçı güçlendiren, parlatan ve pürüzsüzleştiren Argan ve kenevir yağından oluşan saç terapisidir. Durulanmaz.

Birlikte Kullan
CONDITIONER ORIGINAL

MARRAKESH

CONDITIONER ORIGINAL

Nemlendirici Saç Kremi

84,00 TL
HIZLI İNCELE
Marrakesh Let It Shine, kenevir ve Argan yağı özü içeren özel formülü ile çok yönlü bir uygulama sağlar. Saça ferahlık ve parlaklık kazandırır. Mükemmel parlaklık etkisiyle Marrakesh Let It Shine saça son bir dokunuş verir. Fas’tan elde edilen besleyici ve güçlü bir karışım olan Argan ve kenevir yağı saçın yapısını ve dokusunu belirgin bir şekilde güçlendirir.
Marrakesh Let It Shine saç kuruyken uygulandığında saçlara tazelik ve parlaklık kazandırır. Fön sonrası uygulamada saç tellerini pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir. Durulanmaz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
MARRAKESH
355ML
CONDITIONER ORIGINAL
84
Nemlendirici Saç Kremi

Marrakesh Conditioner Original, nemlendirici özellikli saç kremidir. Zor taranan yıpranmış ve kuru saçlar için idealdir. Saç kırılmalarını kontrol altına alır. Saçları yumuşatarak taramayı kolaylaştırır. İşlem görmüş tüm saç tiplerine (doğal saçlar, boyalı saçlar, gölgeli saçlar, permalı saçlar ve röfleli saçlar) uygundur. 335ML.84,00 TL