MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

MONOI BODY GLOW II

75ML

Monoï Çok Amaçlı Güzellik Yağı

495,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Monoï Body Glow II, Monoï güzellik yağından sonra en çok satanlar arasında 2. sırada bulunan çok amaçlı kullanıma sahip şeffaf vücut yağıdır. Tende bıraktığı yumuşaklık ve parlaklık dikkat çekicidir. Tiare çiçeği, hindistan cevizi, beyaz frangipani bitkisi, ylang-ylang çiçeği ve vanilyanın bir araya gelmesi ile oluşan hoş kokusu ile duyulara da hitap eder. Cildi besler ve nemlendirir. Banyodan, duştan veya güneşlendikten sonra tüm vücuda uygulanabilir. Saç uçlarını yatıştırmak için ve vücut masaj yağı olarak da kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur. 75ML.

Nars Monoï Body Glow II:

- Bora Bora yakınlarında bulunan küçük bir Tahiti adası olan Motu Tane’den esinlenilerek tasarlanan Tahiti Bronze koleksiyonunun bir ürünüdür.

- Monoï güzellik yağından sonra en çok satanlar arasında 2. sırada bulunan çok amaçlı kullanıma sahip şeffaf vücut yağıdır.

- Bu hafif, çok amaçlı vücut yağı, parıldayan, nemlendirilmiş ve doğal kokuya sahip bir cilt yaratır. Tende bıraktığı yumuşaklık ve parlaklık dikkat çekicidir.

- Monoï de Tahiti yağı, Tahiti gardenya çiçeğinin en az 10 gün boyunca işlenmiş Hindistan cevizi özünde ıslatılarak yumuşatılmasının ve yağın yavaş bir şekilde besleyici öğelerinin yanı sıra hafif, doğal bir kokuyla doldurulmasının sonucudur.

- Tiare çiçeği, hindistan cevizi, beyaz frangipani bitkisi, ylang-ylang çiçeği ve vanilyanın bir araya gelmesi ile oluşan hoş kokusu ile duyulara da hitap eder.

- Banyodan, duştan veya güneşlendikten sonra tüm vücuda uygulanabilir. Saç uçlarını yatıştırmak için ve vücut masaj yağı olarak da kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur.
- Elinize az miktarda Body Glow II alıp ısıtın ve uçuşan saçlarınızı yatıştırmak için saç uçlarınızda kullanın.

- Banyodan, duştan veya güneşlendikten sonra tüm vücuda uygulanabilir. Cilde maksimum nem ve parlaklık verir.

- Vücut masaj yağı olarak kullanılabilir.

- Günlük olarak kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter