​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Flamingo Pink
%50
MAKE UP FOR EVER

HD BLUSH

HD Krem Allık

42

42,00 TL


84,00 TL

Make Up For Ever HD Blush, uzun süre kalıcı bir sonuçla birlikte cilde son derece doğal bir renk veren krem allıktır. Aydınlık bir görünüm için ciltte ışığı yayan flu bir efekt yaratır. Yüze çok sağlıklı bir ifade verir. Çok yönlüdür, dudağa ve göze de uygulanabilir. Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunar. Her cilt tipine uyar

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever HD Blush:

- Dijital kameralar ile hem de çıplak gözle bakıldığında belli olmayan bir makyaj yaratmak üzere tasarlanmış HD serisine ait bir krem allıktır.

- Diğer krem ya da toz allıklardan farklı olarak bu eşsiz formül, uzun süre kalıcı bir sonuçla birlikte son derece doğal bir renk katmak üzere cildinizle bütünleşir. Gün boyu kalıcıdır.

- HD krem allıkların içerisinde ışıltı ve sim bulunmaz. Parlak olmayan ama mat da olmayan gayet doğal bir bitiş sağlar. Bu yüzden sadece yanaklara değil, dudaklara ve gözlere de uygulanabilir.

- Allığın yumuşak yapısı, kolay ve kontrollü bir uygulama sağlar. Vakslardan ve yağlardan oluşan karışımı, kusursuz bir sonuç için ciltte kolayca süzülen bir hafifliğe sahiptir. Herkes kolaylıkla kullanabilir. İster parmaklarınızla ister Make Up For Ever Flat Blush #146 gibi bir fırçayla.

- Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunar ve cildi ikinci bir cilt gibi sarar.

- Aydınlık bir görünüm için ciltte ışığı yayan flu bir efekt yaratır.

- Her cilt tipine uyar. Normal, kuru, yağlı, karma ve hassas ciltliler kullanabilir.
- Make Up For Ever HD Blush’ı Make Up For Ever Flat Blush #146 gibi bir fırçayla rahatça cildinize uygulayabilirsiniz.

- Allığı dairesel hareketler yaparak uygularsanız elmacık kemiklerinize doğal bir ışıltı kazandırırsınız.

- Allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru uygularsanız yüzünüze doğal bir renk vermiş olursunuz.

-Allığı, saçlarınızın dibinden elmacık kemiklerinize doğru sürerseniz, genel olarak yüzünüze aydınlık bir görünüm katarsınız.

- Yüzü boyutlandırmak için koyu renklerini kullanabilirsiniz. Örneğin HD Blush 335 Fawn gibi. Çünkü bu renk doğal gölge rengidir (açık kahverengi) ve elmacık kemiklerini çok güzel vurgular. Make Up For Ever Double-Ended Sculpting Brush #158 fırça bu iş için idealdir. Fırçaya ürünü alıp tam elmacık kemiğinin altından, hafifçe yan çizerek, yüzün ön kısmına doğru tek hareketle allığı uygulayın. Sonra rengi çok hafif şekilde ve dağıtmadan yayın. Doğal bir görünüm için alına, şakaklara, çeneye fırçayı yumuşak hareketlerle gezdirin.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (99)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL