MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


178
NARS

SCARLET MAKEUP SET

Scarlet Makyaj Seti

249,00 TL


427,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Scarlet Makyaj Seti, zamansız bir görünümün kilit ürünlerini bize sunan şık bir makyaj setidir. Sette: Little Fetishes 4 Mini Audacious Ruj Seti (Rita, Mona), Climax maskara (tester 1.8GR) ve Long Wear Eyeliner Via Veneto (orijinal boy) uzun süre dayanıklı siyah göz kalemi yer alıyor. Setin gerçek değeri 427TL’dir. Ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Nars Little Fetishes 4: Mini Audacious ruj setinin içinde, ikonik Audacious rujlardan Mona ve Rita’nın mini boyları yer alıyor. Sınırlı üretimdir. Rita (Kırmızı), Mona (Kızıl) renklerindedir. Dudaklarınıza efsanevi kırmızıları taşımak için mükemmel bir ruj seti. Set içerisinde yer alan rujlar 2.3 gramdır.

Climax Maskara (tester 1.8GR): Ağırlık yapmayan formülüyle kirpiklere maksimum hacim veren ve kıvrım kazandıran maskaradır. Özel fitilli kılları ve yoğun siyah pigmentli yapısı ile yumuşak bir uygulama sağlarken kirpikleri rahatça kaldırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki pürüzsüz ve kremsi formül Lash Moisture Complex sayesinde topaklanmaya sebep olmadan kirpiklerde çarpıcı bir görünüm yaratır. Kirpiklerde ağırlık ve sertlik oluşturmaz. En kısa kirpiği dahi kökten uca sararak ona renk ve boyut verir. Kuruyup dökülmez, akmaz, uzun süre kalıcıdır. Kokusuzdur ve paraben içermez.

Long Wear Eyeliner - Via Veneto (orijinal boy): Uzun süre dayanıklı göz kalemidir. Gözlere yoğun ve zengin bir renk verir. Yumuşak ve kremsi bir yapısı vardır. Kolay bir eyeliner uygulaması yapılmasını sağlar. Buna rağmen çok çabuk sabitlenir ve kurur. Hiç bulaşmadan ve topaklaşmadan uzun saatler boyu kalıcılığını korur. Renk çeşitliliği fazladır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter