MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Cappadoce - Altın Pırıltılı Bronz
106
MINIMUM ÜRÜN MAXIMUM GÜZELLİK - ERKAN ULUÇ
MT Video
YOKMUŞ GİBİ MAKYAJ NASIL YAPILIR? SELEN KARABULUT
MT Video
KIM KARDASHIAN MAKYAJI NASIL YAPILIR? - HAMİYET AKPINAR
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

MATTE MULTIPLE

0.26 OZ

Çok Amaçlı Mat Krem Stik

169,00 TL


275,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Matte Multiple, ıslak ve kuru kullanılan, dudaklara, yanaklara, gözlere renk vermeye yarayan çok amaçlı mat krem stiktir. Koyu renkleri ile kontür de yapılır. Kuru kullanıldığında daha doğal ve kadifemsi bir görünüm yaratır, ıslak kullanıldığında ise satenimsi bir etki yaratır.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 1585
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 1586
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
YACHIYO KABUKI BRUSH

NARS

YACHIYO KABUKI BRUSH

Kabuki Yachiyo Fırçası #27

330,00 TL 390,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Matte Multiple:

- Islak ve kuru kullanılan, dudaklara, yanaklara, gözlere renk vermeye yarayan çok amaçlı mat krem stiktir.

- Matte Multiple’lar kremsi yapıda olmalarına rağmen mat dokularından dolayı oldukça kalıcıdırlar. Çok kolay uygulanıp yayılırlar, ciltte birikme yapmazlar.

- Tam 7 renge sahip Matte Multiplerin 4 rengini yanaklarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz. Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonları yanaklarınıza mat ve doğal renkler verir.

- Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını dudaklarınızda ruj olarak da kullanabilirsiniz. Bu renkler dudaklara sağlıklı ve natürel bir görünüm verecektir.

- Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını far olarak gözlerinizde kullanabilirsiniz ama çok az uygulamalısınız. Yoksa yanaklar, dudaklar ve gözlerde aşırı bir görünüme sebep olursunuz.

- Altai (pembemsi bronz), Vientiane (bakır bronz), Cappadoce (altın pırıltılı bronz) tonları yüze kontür yapmak için mükemmeldir. Mat yapılı olduğundan stik kontür gibi kullanabilir, elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz.
- Islak ve kuru 2 şekilde uygulayabilirsiniz.

- Doğal, kadifemsi etki / Kuru kullanım: Yanaklara ya da dudaklara doğrudan stick’le uygulayın ve parmak uçlarınızla dağıtın. İsterseniz fırça ile dağıtabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz. Aynı zamanda parmak uçlarınızla Matte Multiple ürününü küçük dokunuşlarla yanaklara ya da dudaklara dağıtarak uygulayabilirsiniz.

-Satenimsi parlak etki / Islak kullanım: Parmak uçlarınızı nemlendirin ve sonra Matte Multiple ürününü küçük dokunuşlarla uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (41)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
YACHIYO KABUKI BRUSH
NARS
YACHIYO KABUKI BRUSH
Kabuki Yachiyo Fırçası #27

Nars Yachio Kabuki Brush;Elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi göz çevresinde dağıtıp yaymak için mükemmeldir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
390,00 TL 330,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter