​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SHEER EYE ZONE CORRECTOR

3.80ML

Göz Çevresi İçin Kapatıcı-Aydınlatıcı

185

185,00 TL

Shiseido Sheer Eye Zone Corrector, Shiseido’ya özel bir göz çevresi ürünüdür. Bu renk düzeltici, özellikle ince dokulu kapatıcı tercih edenler için idealdir. Farklı tonları olması, göz altındaki morluklara göre seçim yapma olanağı sağlar. Koyu halkaları kapatma işlemini, rengi nötralize ederek yapar. Göz çevresini dengeler, aydınlık gösterir. Aynı zamanda yüzün belli noktalarını aydınlatmak amacı ile de kullanabilirsiniz.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
FULL LASH VOLUME MASCARA

SHISEIDO

FULL LASH VOLUME MASCARA

Hacim Veren Maskara

129,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Sheer Eye Zone Corrector:

-Koyu halkalardan şikayetçi olan kadınlarda gözaltındaki cilde ihtiyaç duyulan sarı ve kırmızı renk pigmentleri sağlayabilmek için, Shiseido bu tonları taşıyan ve cildin parlaklığını dengeleyen özel bir ürün olarak Orange Net Base'i üretti. Sheer Eye Zone Corrector, Orange Net Base teknolojisi içeren, tamamen koyu halkalara odaklı hem kapatıcı hem aydınlatıcı bir üründür.

- Shiseido'ya özel bu yeni "koyu halka gideren renk tonu", koyu halkaların daha koyu ve donuk olan tonunu kendi tonuyla birleştirerek, koyu halkaların görünümünü etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Koyu ve donuk tonu düzeltir ve cildin normal tonuyla birleşerek dengeli bir cilt görünümü sağlar. Koyu halkaları nötralize eder.

- 6 renk tonu bulunan Sheer Eye Zone Corrector, gün boyu kalıcılığını korur.

- Göz çevresinin tamamı yerine yorgunluğun ve morluğun belli olan yerlerine lokal olarak da uygulayabilirsiniz.

- Aynı zamanda yüzün belli noktalarını aydınlatmak amacı ile de kullanabilirsiniz.

-Dudak etrafına da dudaklarda daha belirgin bir hat yaratmak için uygulayabilirsiniz. Dudak kontürünü çok güzel belirler.
- Ürünün başlığını çıkarın ve ideal doz için 3-4 kez ''klik'' sesini duyarak çevirin. Fırçayı yatay tutarak direk cilde gözaltında uygulayın ve yavaşça yayın, yüzük parmağınız ile ürünü cilde sabitleyin.

- Ürünü ister göz çevresine isterseniz dudak kenarına uygulayın, her zaman parmaklarınızla ürünü cilde yumuşakça yedirin .

- Shiseido Sheer Eye Zone Corrector’u tampon hareketlerle cildinize çok batırmadan uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
FULL LASH VOLUME MASCARA
129
Hacim Veren Maskara

Shiseido Full Lash Volume Mascara, kirpiklere hacim kazandıran özel tasarım maskaradır. Kirpiklerde doğal ve dramatik kıvrımlar yaratır. Maskara uygulandığında kirpikleri kolayca kaplar ve adeta fan etkisi yaratır. Kirpiklere verdiği görünüm tüm gün sürer. Bulaşmalara karşı özel formülle üretilmiştir, akmaya ve bulaşmaya karşı dayanıklıdır. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.
RENK129,00 TL