​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

LAGUNA LIQUID BRONZER

30ML

Laguna Likit (Sıvı) Bronzlaştırıcı

140

140,00 TL

Nars Laguna Liquid Bronzer, markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzing Powder'ın ışıltılı ve sıvı versiyonudur. Rengi, altın ışıltılı kahvedir. Cilde doğal bronz bir renk verir. Monoï ve Tamanu yağları ile zenginleştirilen, vanilya esansı ile nemlendirici özellik kazanan sıvı Laguna, cilde sağlıklı bir parlaklık katar. Kontür yapmak için kullanılabilir. Tek başına ya da fondötenle karıştırılarak uygulanabilir. Her ten rengi ile uyumludur. Yüz ve vücut içindir. 30ML.

Nars Laguna Liquid Bronzer:

- Laguna likit (sıvı) bronzlaştırıcı, Bora Bora yakınlarında bulunan küçük bir Tahiti adası olan Motu Tane’den esinlenilerek tasarlanan Tahiti Bronze koleksiyonunun bir ürünüdür.

- Rengi, altın ışıltılı kahvedir. Cilde doğal bronz bir renk verir. Güneşsiz bronzluk etkisi budur. Her ten rengi ile uyumludur. Yüz ve vücuda kullanılabilir.

- Bu likit bronzlaştırıcı, Nars’ın ikonik ürünlerinden Laguna Bronzing Powder’ın ışıltılı ve sıvı versiyonudur.

- Çok yönlü olan bu ürün, cilde sağlıklı bir ışıltı ve bronzluk katar. Bronzlaştırıcı olarak ve kontür yapmak için kullanılabilir. Kontür yapmak için Ita Kabuki Brush ile, yüze genel bir bronzluk vermek için Yachiyo Kabuki Brush veya Bronzing Powder Brush #11 ile uygulayabilirsiniz. Ürünü parmaklarınızla da mükemmel şekilde sürebilirsiniz.

- Yüzünüze bronzluk vermek istediğinizde, likit bronzlaştırıcıyı elmacık kemiklerine, kaş kemiğine, şakaklara, burun ve çeneye hafifçe uygulayıp dağıtabilirsiniz.

- Laguna likit bronzlaştırıcıyı tek başına makyaj üstüne lokal olarak ya da tüm yüzünüze hafif bir bronzluk ve parlaklık vermek için fondötenle karıştırarak uygulayabilirsiniz.

- Monoï ve Tamanu yağları ile zenginleştirilen, vanilya esansı ile nemlendirici özellik kazanan sıvı Laguna Bronzer’ın antioksidan etkisi de bulunur.

- Dekolte bölgesine, omuzlara ve bacaklara uygulanabilir. Parlaklık ve güzel bir bronzluk verir.

- Waterproof (Suya dayanıklı) bir ürün değildir.
- Yüzünüzde güneşsiz bronzluk etkisi yaratmak için şu noktalara uygulama yapın: Elmacık kemikleri, şakaklar, kaş kemiği, çene ve burun üzeri. Sonra rengi hafifçe dağıtın. Bu uygulama için parmaklarınızı ya da Yachiyo Kabuki Brush veya Bronzing Powder Brush #11’i kullanabilirsiniz.

- Kontür etkisi için elmacık kemiklerinize Ita Kabuki Brush ile uygulama yapabilirsiniz.

- Tüm yüze sağlıklı bir ışıltı ve renk vermek için Laguna likit bronzlaştırıcıyı fondöteninizle karıştırıp uygulayabilirsiniz.

- Bu likit bronzlaştırıcıyı fondötenle karıştırıp ya da makyaj üstüne lokal olarak uygulayabileceğiniz gibi çıplak ten üzerine de bronzlaştırıcı olarak yine bölgesel şekilde uygulayabilirsiniz.

- Dekolte, omuz ve bacaklara da uygulayabilirsiniz. Işıltılı bir bronzluk elde edersiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL