MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Light 3- Gobi - Sarı Alt Tabanlı Açık Ten
NARS ERDEM KOLEKSİYONUNU İNCELİYORUZ - HATİCE SAKA
MT Video
KENDALL JENNER MAKYAJI NASIL YAPILIR? - DUYGU ÖZASLAN
MT Video
HATİCE ŞENDİL'DEN ESİNLENDİĞİMİZ MÜKEMMEL TEN MAKYAJI NASIL YAPILIR? - PINAR GERÇEK
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION

Cilde Aydınlık Veren İnce Yapılı Fondöten

395,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars All Day Luminous Weightless Foundation, ciltteki tüm pürüzleri kapatıp, ten rengini eşitleyerek cilde kusursuz ama çok doğal bir görünüm veren, yağsız fondötendir. Yüksek kapatıcılığına rağmen cilt üzerinde ağırlık yapmaz. Çok hafif ve likit bir aydınlatıcı fondötendir. Kapatıcılığı ürünün yapısından değil, çok pigmentli yapısından kaynaklanmaktadır. Cilde mat ama aydınlık bir görünüm verir. 16 saate kadar kalıcılık sağlar. Özellikle normal/karma/yağlı veya yağlıya dönük ciltler için çok idealdir.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, [email protected] adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6432
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6433
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6434
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6435
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6436
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6437
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6438
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6439
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6440
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6441
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6442
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6443
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6444
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6447
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6448
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N6431
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
PORE&SHINE CONTROL PRIMER

NARS

PORE&SHINE CONTROL PRIMER

Matlaştırıcı ve Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

295,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars All Day Luminous Weightless Foundation:

- Ciltteki tüm pürüzleri kapatıp, ten rengini eşitleyerek cilde kusursuz ve çok doğal bir görünüm sağlar.

- Yüksek denebilecek iyi bir kapatıcılığa sahiptir. Yüksek kapatıcılığa rağmen cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz, kalın durmaz. Su gibi hafiftir. Kapatıcılığı ürünün yapısından değil, çok pigmentli yapısından kaynaklanmaktadır.

- All Day Luminous Weightless Foundation çok likit yapıda bir ürün olduğundan her kullanımdan önce mutlaka çalkalanmalıdır.

- Mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşır. Aydınlık bir etki sağlar. Pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt yaratır.

- Cilt ile hemen bütünleşen ve cildi bir giysi gibi saran bir fondötendir. Cilt ile çabuk bütünleşen ve sabitlenen bir fondöten olduğundan hızlıca uygulanması önerilir.

- Bu fondöten cilde çok hızlı sabitlendiğinden ürünü cilde sabitlemek için üzerine transparan pudra uygulamanıza gerek yoktur.

- Ciltte 16 saate kadar kalıcılık gösterir.

- Yağsızdır.

- Karma/yağlı veya yağlıya dönük ciltler için çok idealdir. Kuru ve normal cilde sahip olanlar öncesinde mutlaka nemlendirici özelliği olan bir makyaj bazı (Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30) kullanırlarsa fondötenden çok iyi performans alırlar. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, tüm cilt tiplerine uygun bir makyaj bazıdır.

- Nars Light Optimizing Primer SPF15’de ciltte parlak ve canlı bir görünüm yaratan makyaj bazıdır. Cilde ışıltılı bir görünüm verir. Özellikle normal, kuru ve karma ciltler için uygundur.
- All Day Luminous Weightless Foundation’dan önce makyaj bazı uygularsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran ve cildi dengeleyen harika bir bazdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir makyaj bazıdır. Nars Pore Refining Primer ise yağlı ve karma ciltler için ideal bir bazdır. Yağ içermez. Gözenekleri küçültür, cildi pürüzsüz yapar.

- Özellikle cildiniz kuru, hassas ve kuruya dönükse öncesinde mutlaka aydınlatıcı makyaj bazı kullanmalısınız. Nars Light Optimizing Primer SPF15’de ciltte parlak ve canlı bir görünüm yaratan makyaj bazıdır. Cilde ışıltılı bir görünüm verir. Özellikle normal, kuru ve karma ciltler için uygundur.

- Uygulamadan önce Nars All Day Luminous Weightless Foundation’ı iyice çalkalayın ve sonra parmaklarınızla yüzün merkezinden dışına doğru dairesel hareketlerle ürünü cildinize uygulayın.

- Cilt ile çabuk bütünleşen ve sabitlenen bir fondöten olduğundan hızlıca uygulanması önerilir.

- Fondöteni yüzünüzden temizlemek için Nars Make Up Removing Water’ı kullanabilirsiniz. Bir makyaj temizleme pamuğuna ürünü döküp, fazla bastırmadan ve ovalamadan cildinizi silin. Bu makyaj temizleme suyu makyajı kalıntı bırakmadan temizlerken, içeriğindeki yatıştırıcı botanik özler sayesinde cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Hem göz hem dudak için kullanılabilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (81)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
PORE&SHINE CONTROL PRIMER
NARS
30ML
PORE&SHINE CONTROL PRIMER
Matlaştırıcı ve Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

Nars Pore&Shine Control Primer, gözeneklerin görünümünü anında küçültürken aynı zamanda makyajın daha güzel görünmesini ve uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Kusurların görünümünü azaltır. Cilde pürüzsüz bir doku verir. Kremsi jel dokusuyla parlaklığı kontrol eder, fazla yağı emer ve makyajın dağılmamasını sağlar. Cildi sürekli mat tutar. Yağsızdır ve özellikle cildindeki fazla yağlanma ve parlama şikayeti olanlar için ideal bir üründür.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
295,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter