​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


2 Porcelain
%20
MAKE UP FOR EVER

FACE&BODY FOUNDATION

50ML

Suya Dayanıklı Yüz ve Vücut Fondöteni

88

88,00 TL


110,00 TL

Make Up For Ever Face &Body Foundation, cilt tonunu eşitleyen ve cilde doğal bir görünüm veren likit fondötendir. Bu suya dayanıklı fondöten hem yüz hem vücuda kullanılabilir. Ciltte satenimsi bir bitiş yaratır. Cildi canlı gösterir. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Kapatıcılığı azdır. Bu yapısından dolayı özellikle olgun ve kuru ciltler için de çok idealdir. Çizgileri vurgulamaz, cildi daha taze gösterir. 50ML.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PRECISION FOUNDATION BRUSH - MEDIUM - 112

Make Up For Ever

PRECISION FOUNDATION BRUSH - MEDIUM - 112

Hassas Fondöten Fırçası – Orta

128,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Face &Body Foundation:

- Cilt tonunu eşitleyen ve cilde doğal bir görünüm veren likit fondötendir.

- Kapatıcılığı azdır.

- Suya dayanıklıdır. Hem yüz hem vücuda kullanılabilir.

- Ciltte satenimsi bir bitiş yaratır. Cildi canlı gösterir.

- Tüm cilt tipleri kullanabilir.

- Özellikle olgun ve kuru ciltler için de çok idealdir. Çizgileri vurgulamaz, cildi daha taze gösterir.

- Fondöteni yüzünüze sürmeden önce makyaj bazı uygularsanız çok daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Cildinizin ihtiyacına uygun makyaj bazını Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer serisinden seçebilirsiniz.

- Fondöteni yüzünüze veya vücudunuza uyguladıktan sonra sabitlemek için ise Make Up For Ever HD Powder transparan pudrayı kullanmanızı uzmanlar öneriyor. Bu transparan pudranın sıkıştırılmış (Pressed) ve toz (Loose) olmak üzere 2 çeşidi bulunuyor.

- Fondöteni yüzünüze Make Up For Ever Blending Brush #122, Make Up For Ever Medium Foundation Brush #106 (orta boy), Make Up For Ever Large Foundation Brush #108 (büyük boy) veya Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112 ile uygulayabilirsiniz.

- Fondöteni vücudunuza (bacaklar, omuz, dekolte vs) uygulamak içinse vücut için olan fondöten fırçalarından yararlanabilirsiniz. Make Up For Ever Body Foundation Brush #410 (orta) ve Make Up For Ever Body Foundation Brush #406 (küçük) vücudunuza mükemmel uygulama yapmanızı sağlarlar.
- Cildinizin ihtiyacına uygun makyaj bazını Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer serisinden seçip yüzünüze uygulayın. Kullanmadan önce Make Up For Ever Face &Body Foundation’ı iyice çalkalayın, sonra Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112 ile fondöteni cildinize uygulayın. Üzerine Make Up For Ever HD Pressed Powder transparan pudrayı sürüp makyajı sabitleyebilirsiniz.

- Fondöteni vücudunuzda kullanmak istediğinizde; Make Up For Ever Body Foundation Brush #410 ile ürünü istediğiniz bölgeye (bacaklarınıza, omuzlarınıza, dekolte bölgenize vs.) dairesel hareketlerle uygulayın. Üzerine Make Up For Ever HD Powder transparan pudrayı kullanıp fondöteni sabitleyebilirsiniz. Pudranın fazlasını kağıt mendille alın ve sonra giyinebilirsiniz.

- Fondöteni cildinizden temizlemek istediğinizde Make Up For Ever So Divine makyaj temizleme kremini kullanabilirsiniz. So Divine, suya dayanıklı olanlar dahil olmak üzere her türlü makyajı temizleyen mineralli makyaj temizleyici kremdir. Makyajı çıkarmak için dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak kremi uygulayın. Sonra, suyla ya da Make Up For Ever Cool Lotion’la nemlendirilmiş bir makyaj pamuğu ile cildinizi silin. Make Up For Ever Cool Lotion, alkol içermeyen yatıştırıcı losyondur, makyaj temizliğini tamamlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
PRECISION FOUNDATION BRUSH - MEDIUM - 112
128
Hassas Fondöten Fırçası – Orta

Make Up For Ever Precision Foundation Brush Medium; orta boy, konik uçlu fırça, bütün fondöten türlerini hassas bir şekilde uygulamak için idealdir.128,00 TL