​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


7 Pink
%50
MAKE UP FOR EVER

LIQUID LIFT FOUNDATION

30ML

Lifting Etkili Fondöten

56

56,50 TL


113,00 TL

Make Up For Ever Liquid Lift Foundation, kırışıklıkları ve yorgunluk belirtilerini hafifleten bir fondötendir. İnce ve akışkandır. Cildin daha sıkı görünmesini sağlar. Özellikle kuru, yorgun, olgun ciltler için uygundur. Cildin elastikiyetini arttırır. Esnek, pürüzsüz bir sonuç için cildi nemlendirir. Oldukça likit yapıdaki fondötenin kapatıcılığı azdır. Doğal, nemli bir bitiş sağlar. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Liquid Lift Foundation:

- İnce ve akışkan Liquid Lift Foundation’ın kırışıklıkları ve yorgunluk belirtilerini hafifleten “yumuşatıcı” bir etkisi vardır.

- Doğal, nemli bir bitiş sağlar.

- Oldukça likit yapıdaki bu fondötenin kapatıcılığı azdır

- Cildin daha sıkı görünmesini sağlar.

- Cildin elastikiyetini arttırır. Esnek, pürüzsüz bir sonuç için cildi nemlendirir.

- Özellikle kuru, yorgun, olgun ciltler için uygundur.

- Çok hafif ve akışkan yapılı olduğundan parmaklarla ya da makyaj süngeriyle uygulanması tavsiye edilir. Make Up For Ever HD Sponge’u uygulama için kullanabilirsiniz.
- Cildinizin ihtiyacına uygun makyaj bazını Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer serisinden seçip yüzünüze uygulayın.

- Nemlendirdiğiniz Make Up For Ever HD Sponge makyaj süngeri ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Üzerine Make Up For Ever HD Powder transparan pudrayı sürüp makyajı sabitleyebilirsiniz.

- Fondöteni cildinizden temizlemek istediğinizde Make Up For Ever So Divine makyaj temizleme kremini kullanabilirsiniz. So Divine, suya dayanıklı olanlar dahil olmak üzere her türlü makyajı temizleyen mineralli makyaj temizleyici kremdir. Makyajı çıkarmak için dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak kremi uygulayın. Sonra, suyla ya da Make Up For Ever Cool Lotion’la nemlendirilmiş bir makyaj pamuğu ile cildinizi silin. Make Up For Ever Cool Lotion, alkol içermeyen yatıştırıcı losyondur, makyaj temizliğini tamamlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL