​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


50 Sand
%50
MAKE UP FOR EVER

MAT VELVET

30ML

Matlaştırıcı Fondöten

56

56,50 TL


113,00 TL

Make Up For Ever Mat Velvet Foundation, cilt kusurlarını mükemmel şekilde gizleyen ve cilt tonunu eşitleyen yüksek kapatıcılık özelliğine sahip fondötendir. Yağsız pudralı dokusuyla cildi matlaştırır. Pürüzsüz, akışkan dokusu kolayca bozulmaz, suya dayanıklıdır. Parlama yapmadan uzun süre kalıcıdır. Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Mat Velvet Foundation:

- Cilt kusurlarını mükemmel şekilde gizleyen ve cilt tonunu eşitleyen yüksek kapatıcılık özelliğine sahip bir matlaştırıcı fondötendir.

- Yağsız pudralı dokusuyla cildi matlaştırır.

- Hafif bir şekilde uygulandığında Mat Velvet cilde doğal ve mat bir görünüm verir. Cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olması için birkaç kat uygulandığında da yumuşak kadifemsi bir doku sağlar.

- Pürüzsüz, akışkan dokusu kolay uygulama sağlar.

- Suya dayanıklıdır.

- Parlama yapmadan uzun süre kalıcıdır.

- Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir.

- Bu matlaştırıcı fondöten, suya dayanıklı yapısından dolayı oldukça kalıcıdır ve transparan pudra ile sabitlemeye gerek yoktur.
- Cildiniz çok yağlı ise fondötenden önce Make Up For Ever Mattifying Primer matlaştırıcı makyaj bazını uygulayabilirsiniz. Karma ciltliler de Make Up For Ever Smoothing Primer pürüzsüzleştirici bazı kullanabilirler. Normal ciltliler ise Make Up For Ever Hydrating veya Nourishing Primer besleyici ve nemlendirici makyaj bazını tercih edebilirler. Makyaj bazı sayesinde fondöten cildinizde çok daha iyi görünür ve homojen şekilde dağılır.

- Yağsız, mat ve pudralı yapıya sahip olduğundan bu fondöteni parmaklarınızla veya Make Up For Ever HD Sponge makyaj süngeri ile uygulayabilirsiniz. Parmaklarınızın ısısıyla fondöten cildinize daha hızlı nüfuz eder. Süngeri de hafif nemli kullanabilirsiniz.

- Mat Velvet fondöten, suya dayanıklı yapısından dolayı oldukça kalıcıdır ve transparan pudra ile sabitlemeye gerek yoktur.

- Fondöteni cildinizden temizlemek istediğinizde Make Up For Ever So Divine makyaj temizleme kremini kullanabilirsiniz. So Divine, suya dayanıklı olanlar dahil olmak üzere her türlü makyajı temizleyen mineralli makyaj temizleyici kremdir. Makyajı çıkarmak için dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak kremi uygulayın. Sonra, suyla ya da Make Up For Ever Cool Lotion’la nemlendirilmiş bir makyaj pamuğu ile cildinizi silin. Make Up For Ever Cool Lotion, alkol içermeyen yatıştırıcı losyondur, makyaj temizliğini tamamlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL