​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


123 Golden Beige
%50
MAKE UP FOR EVER

PRO FINISH

10 GR

Kapatıcı Pudra Fondöten

55

55,00 TL


110,00 TL

Make Up For Ever Pro Finish,birkaç dakika içerisinde profesyonel ellerden çıkmış bir cilt görünümü yaratan kompakt pudra fondötendir. Özel biyomimetik kaplı pigmentlerle formüle edilen teknolojisi sayesinde ıslak ya da kuru kullanılabilir.Nemlendirici içerik maddeleriyle zenginleştirilen Pro Finish, cildi kurutmadan cilt tonunu düzeltir ve eşitler.Talk içeriği hafif formülle yaratılan dokusu kalıcıdır; tebeşirimsi bir etki yaratmadan kapatıcılık oranı ayarlanabilir ve birkaç dakika içinde kusursuz bir sonuç ortaya çıkar.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
FOUNDATION KABUKI - MEDIUM - 110

Make Up For Ever

FOUNDATION KABUKI - MEDIUM - 110

Kabuki Fondöten Fırçası – Orta

64,00 TL 128,00 TL
HIZLI İNCELE
- Islak ve kuru kullanılabilir.

- Gün boyu kalıcıdır.

- Tüm cilt tipleri için idealdir.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcı özelliğine sahiptir.

- Saydam yarı mat bir görünüm elde etmek için ıslak uygulayabilir ya da tam kapatıcılık ve mat bir sonuç elde etmek için süngeri kuru kullanabilirsiniz.

- Fondöten süngeri içindedir.
- Öncelikle cildinizin ihtiyacına uygun makyaj bazını Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer serisinden seçip yüzünüze uygulayın.

- Karma cilde sahip olanlar, Pro Finish’i yüzün dış kısımlarına ıslak ve T bölgesine kuru olarak uygulayabilirler.

- Profesyonel bir uygulama için ilk katı ıslak, sonra sabitlemek ve kapatıcılığı artırmak için ikinci katı kuru olarak uygulayabilirsiniz.

- Formülünün özelliği sayesinde, Pro Finish yağlı bir bazın üzerine ya da nemlendirici bir losyonun üzerine uygulanabilir. Çizgilerin ve kırışıklıkların belirginleşmesini önlemek için göz çevresinin etrafına ağır bir uygulama yapmaktan kaçınmak gerekir.

- Rötuşlar için: Pudranın süngerini ya da tercih ettiğiniz bir pudra fırçasını kuru olarak kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
FOUNDATION KABUKI - MEDIUM - 110
64
Kabuki Fondöten Fırçası – Orta

Orta boyda, konik uçlu ve yoğun Kabuki fırça; diğerlerinden daha fazla sıkılık ve hassasiyet için gerekli esnekliği kazandıran bir fırça ucuna sahip.128,00 TL 64,00 TL