​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

RADIANT LIFTING FOUNDATION SPF15

30ML

Yaşlanma Karşıtı Lifting Etkili Aydınlatıcı Fondöten SPF15

225

225,00 TL

Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF15, ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir parlaklık kazandıran yaşlanma karşıtı fondötendir. İnce çizgileri, kırışıkları, donukluğu azaltır. Daha genç, gergin bir görünüm için kırışıklıklara flu bir efekt verir. Cilde 12 saat boyunca ışıltılı bir pürüzsüzlük ve 24 saat boyunca zengin nemlendirici bir etki sağlar. Kremsi yapıdadır. Yüksek kapatıcılığa sahiptir, parlak bitişlidir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Normal ve kuru ciltliler için idealdir. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

159,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF15:

- Ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir parlaklık kazandıran kremsi yapıda yaşlanma karşıtı fondötendir.

- Yüksek kapatıcılığa sahiptir.

- Bu kremsi fondöten ışıltılı bir bitiş sağlarken, çok daha genç ve sıkı bir cilt etkisi yaratır. Bu ışıltılı bitiş doğal bir şekilde ince çizgileri, donukluğu ve gözenek görünümünü minimize ederek cilde daha genç bir görünüm kazandırır.

- Çok özel bir Shiseido içeriği olan Radiant Reflecting Powder (Işık Yansıtıcı Pudra)* içerir. Böylece daha genç, gergin bir görünüm için kırışıklıklara flu bir efekt verir.

- Sürekli kullanıldığında esneklik, sıkılık ve kırışıklıkları giderme gibi faydalar sağlar.

- Yüksek nemlendiricili formülü sayesinde gün boyunca ciltte nemli bir his bırakır. Cildi cömertçe nemlendirir.

- Güneş koruma faktörü 15’tir.

- Normal ve kuru ciltliler için idealdir.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
159
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.159,00 TL