MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Rose 3 - Pembe Alt Tabanlı Orta Ten
131
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION SPF20

30ML

Cilt ile Mükemmel Senkronize Olan Dayanıklı Likit Fondöten SPF20

199,00 TL


330,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation SPF20, ‘Tepkisel Algı Teknolojisi’ ile cildin gün içindeki değişikliklerine uyum sağlayan likit bir fondötendir. Cilt ile senkronize olan yapısı ile cildin güzelliğini ortaya çıkarır ve cilt rengini canlandırır. Gözenek ve ince çizgi görünümünü minimize eder; gün boyu taze ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. Modern mat ama aydınlık görünümlü doğal bir bitiş sağlar. Özellikle karma ve yağlı ciltler için uygundur. 30ML. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, [email protected] adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD13122
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD13126
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD13132
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Synchro Skin Lasting Liquid Foundation SPF20:

- Cildin doğal canlılığını yüzeye çıkaran ve gerçek ışıltısını gözler önüne seren, cilt ile senkronize olan likit bir fondötendir. Hafif ve yağsız bir formüle sahiptir.

- Likit yapısı ile cildin güzelliğini ortaya çıkaran bu fondöten; cilt rengini canlandıracak ve daha güzel gösterecek uzun süre kalıcı bir yapıya sahiptir.

-Orta ve ortadan fazla ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Ciltte modern mat ama aydınlık görünümlü doğal bir bitiş sağlar. İpeksi bir yüzey yaratır.

-Cilt tipi ile senkronize olan yapısı sayesinde tüm cilt tiplerine uyum sağlar ve cilt sağlıklı bir görüntüye sahip olur.

- Ciltte yağlanmayı ve terlemeyi engelleyen yapısı ile cilt yumuşak ve taze görüntüsünü saatlerce korur.

-Cilt tonu ile de uyumlu olan fondöten, güzel ve sağlıklı bir görüntü için cildin kendi tonunu öne çıkarır.

- Cilt düzeltici polimer yapı, ışık altında daha güzel ve doğal bir görüntü için ciltte var olan gözenek ve ince çizgilerin görünümünü minimize ederken, doğal ten rengini bozmaz.

- Bilinen likit fondötenlerden daha ince bir yapıya sahip olan Synchro Skin Lasting Likit Fondöten cilde uygulandığında tüy kadar hafif ve yumuşak bir his bırakır.

- Güneş koruma faktörü 20’dir ve cildi güçlü şekilde zararlı ışınlardan korur.

- Cildinizi gün boyu berrak ve canlı gösterir.

- Özellikle karma ve yağlı ciltler için uygundur.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Çok akışkan ve likit yapıda olduğundan fondöteni kullanmadan önce iyice sallayıp kıvamını oturtun. Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın. Nemli bir makyaj süngeriyle de uygulama yapabilirsiniz. Yapısı çok ince olduğundan parmaklarınızla dağıtmanız da ideal olur.

- Fondöteni uyguladıktan sonra Shiseido Translucent Loose Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter