​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


165= R420 Honey beige
%50
MAKE UP FOR EVER

UHD - ULTRA HD FOUNDATION

Ultra HD Fondöten

61

61,00 TL


122,00 TL

Make Up For Ever Ultra HD Foundation; 4K kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı, doğal kapatıcılıkta yağsız likit fondötendir. Ayarlanabilir kapatıcılığı vardır; kapatıcılığı arttırmak için kat kat kullanılabilir. Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunar ve cildi ikinci bir cilt gibi sarar. Kameralar karşısında doğal durması ve makyaj yapıldığı asla belli olmaması amaçlanarak üretilen UHD fondöten, dijital kamerayla 10 kat zoom yapılsa dahi kendini belli etmez. Radyant bitişlidir. Her cilt tipine uyar. Normal, kuru, yağlı, karma ve hassas ciltliler kullanabilir. Renk seçimi konusunda yardım için sayfanın alt bölümünde yer alan "Renk Seçimi" alanını inceleyebilirsiniz.Bu seriden ilk defa kullanacaksanız ve renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Ultra HD Foundation:

- 4K kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı ama mükemmel doğallıkta kapatıcı bir fondötendir.

- Ayarlanabilir kapatıcılığı vardır; kapatıcılığı arttırmak için kat kat kullanılabilir.

- Radyant bitişlidir.

- Kameralar karşısında doğal durması ve makyaj yapıldığı asla belli olmaması amaçlanarak üretilen HD fondöten, dijital kamerayla 10 kat zoom yapılsa dahi kendini belli etmez. Cilde doğal bir görünüm verir. Ne çıplak gözle ne de dijital kameralar tarafından farkedilir.

- Her cilt tipine uyar. Normal, kuru, yağlı, karma ve hassas ciltliler kullanabilir.

- Her türlü ışıkta güzel durur. Yapay ve gün ışığında baksanız bile yüzünüzde fondöten olduğu anlaşılmaz. Yüzde ikinci bir ten efekti yaratır, kendi teniniz gibi durur.

- Her gün kullanılabilecek kadar hafiftir. Gözeneklere dolmaz, cildin nefes almasına imkan verir. Su bazlı bir üründür, yağ içermez. İnce yapılıdır.

- Kullanımı çok kolaydır, herkes kullanabilir. Ciltte kapatılacak bir sorun yoksa, sadece lokal olarak yani kapatıcı olarak bile kullanılabilir.

- Selfie çekmek için en ideal fondötendir. Fotoğraflarda harika görünmenizi sağlar ve rötuş gerektirmez.

- Yapısı oldukça akışkandır, kolay uygulanır.

- Make Up For Ever Ultra HD Foundation’in tam 40 tonu vardır. Sarı ve pembe benizliler için ayrı renkler düşünülmüştür. Normal HD fondöten ile karşılık gelen tonlarının yanı sıra, yeni renkler de eklenmiştir. En açık tenlilerden en koyu tenlilere kadar geniş bir renk skalası sunmaktadır.

- UHD fondöteni fırça, sünger veya elle uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112, Make Up For Ever Concealer Brush #176, Make Up For Ever Foundation Brush #106 veya HD Sponge (ya da diğer yumuşak süngerler) bu fondöteni uygulayabileceğiniz ideal araçlardır.
- Yağsız bir fondöten olduğu için, kuru cilde sahip olanların fondöteni uygulamadan önce Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer Hydrating Primer veya Nourishing Primer kullanmaları öneriliyor. Yağlı ve karma cildi sahip olanlar da fondötenden önce Make Up For Ever Mattifying Primer veya Make Up For Ever Smoothing Primer uygulayabilirler. Böylece cilt yüzeyi daha pürüzsüz ve düzgün olur.

- UHD fondöteni fırça, sünger veya elle uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112, Make Up For Ever Foundation #106 bu fondöteni uygulayabileceğiniz ideal fırçalardır. Hafiften ortaya bir kapatıcılık isterseniz fırça ile uygulama yapın.

- Yoğun kapatıcılık için HD Sponge ile uygulama yapabilirsiniz. Süngeri hafifçe nemlendirin ve ürünü sünger ile tampon hareketlerle cildinize yedirin.

- Fondötenin üzerine Make Up For Ever HD Loose Powder sürerseniz, makyajınız sabitlenir ve görüntünüz daha da mükemmel olur. Profesyonel makyaj artistleri Ultra HD fondöteni tamamlamak için mutlaka HD Loose Powder'ı da kullanıyorlar.
Bu seriden ilk defa kullanacaksanız ve renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı önceden kullandığınız fondötenlerdeki renk seçiminiz ile birlikte gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize ve önceki tercihlerinize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

HD Fondöten ve Ultra HD Yeni Seri Renk Muadilleri Aşağıdaki Gibidir :

HD 117 = ULTRA HD Y225
HD 120 = ULTRA HD Y245
HD 110 = ULTRA HD R220
HD 115 = ULTRA HD R230
HD 107 = ULTRA HD R240
HD 140 = ULTRA HD Y305
HD 125 = ULTRA HD Y315
HD 118 = ULTRA HD Y325
HD 127 = ULTRA HD Y335
HD 123 = ULTRA HD Y365
HD 135 = ULTRA HD R300
HD 130 = ULTRA HD R330
HD 145 = ULTRA HD R360
HD 155 = ULTRA HD R371
HD 153 = ULTRA HD Y405
HD 128 = ULTRA HD Y415
HD 170 = ULTRA HD Y345
HD 173 = ULTRA HD Y445
HD 160 = ULTRA HD R410
HD 165 = ULTRA HD R420
HD 177 = ULTRA HD Y505
HD 170 = ULTRA HD R510
HD 180 = ULTRA HD R530
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (55)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL