​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Y535 Chestnut - Kestane
%50
MAKE UP FOR EVER

ULTRA HD STICK FOUNDATION

Ultra HD Stik Fondöten

55

55,00 TL


110,00 TL

Make Up For Ever Ultra HD Stick Foundation; 4K kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı, tüm cilt tiplerine uygun, mükemmel doğallıkta kapatıcı bir stik fondötendir. Cildi ikinci bir ten gibi örter. İçeriğindeki hyalüronik kürelerle cildi nemlendirir. Göz çevresinde kapatıcı olarak kullanılabilir. Koyu renkleri kontür yapmak için idealdir. Radyant bir bitiş sağlar. Yüksek kapatıcılığa sahiptir ve tüm cilt tiplerine uygundur, yağlı ciltliler dahil. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Ultra HD Stick Foundation:

- 4K kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı, tüm cilt tiplerine uygun, mükemmel doğallıkta kapatıcı bir stik fondötendir.

- Yüksek kapatıcılığa sahiptir ve tüm cilt tiplerine uygundur, yağlı ciltliler dahil.

- Radyant bir bitiş sağlar.

- Göz çevresinde kapatıcı olarak kullanılabilir.

- Stik yapısından dolayı kontür yapmak için de çok uygundur. Yüz hatlarınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanır.

- Kolay dağılabilir ve doğal örtücülük veren yapısı sayesinde hem lokal olarak hem de tüm yüze uygulanabilir. Rötuş yapmak için idealdir.

- Ultra HD stik fondöteni kat kat uygulasanız bile ciltte pürüzsüz durur ve asla belli olmaz.

- Cildi ikinci bir ten gibi örter. İçeriğindeki hyalüronik kürelerle cildi nemlendirir.

- Kapatıcılığı ayarlanabilir. Hafif kapatıcılık için Make Up For Ever Foundation Brush #108, orta kapatıcılık için Make Up For Ever Foundation Kabuki #110 no’lu fırçaları tercih edebilirsiniz. Ürünü bu fırçalarda cildinize güzelce yedirebilirsiniz. Yüksek kapatıcılık arzu ederseniz, HD Sponge ile ürünü cildinize yedirin. Üzerine de HD Powder ürününü kullanarak cildinize kadifemsi bir görünüm ve dayanıklılık kazandırabilirsiniz.

Make Up For Ever Ultra HD Stick Foundation’in tam 15 tonu vardır. Bunlar, HD fondöten ile karşılık gelen renklerdir.
Stik fondöteni doğrudan yüzünüze uyguladıktan sonra;

Hafif kapatıcılık için Make Up For Ever Foundation Brush #108, orta kapatıcılık için Make Up For Ever Foundation Kabuki #110 no’lu fırçaları tercih edebilirsiniz. Ürünü bu fırçalarda cildinize güzelce yedirebilirsiniz. Yüksek kapatıcılık arzu ederseniz, HD Sponge ile ürünü cildinize yedirin. Üzerine de HD Powder ürününü kullanarak cildinize kadifemsi bir görünüm ve dayanıklılık kazandırabilirsiniz.

Uzmanlar, fondötenden önce baz kullanmanın her zaman tercih edilmesi gerektiğini, bu şekilde cildin mükemmel bir zemin olacağından dolayı fondötenin de performansının ve kalıcılığının maksimum seviyeye ulaşacağını söylüyorlar. Make Up For Ever Smoothing Primer, stik fondötenden önce kullanılması ideal bazlardan biridir.

Kontür için:


Yüz kontürü için normal cilt tonunuzla eş bir stik fondöten haricinde bir de koyu renge ihtiyacınız var. 15 renk içinden kontür için uygun renkler: Y505, R530 ve Y535’dir.

Elmacık kemiklerinizin altına stik ile ince bir hat çizdikten sonra Make Up For Ever Double Ending #158 çift taraflı boyutlandırma fırçası ile koyu rengi etrafa fazla dağıtmadan, hafifçe –yukarı doğru hareketlerle-yayabilirsiniz.
Bu seriden ilk defa kullanacaksanız ve renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı önceden kullandığınız fondötenlerdeki renk seçiminiz ile birlikte gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize ve önceki tercihlerinize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

HD Fondöten ve Ultra HD Stick Foundation renk muadilleri aşağıdaki gibidir :

ULTRA HD FOUND STICK 115=R230
ULTRA HD FOUND STICK 120=Y245
ULTRA HD FOUND STICK 125=Y315
ULTRA HD FOUND STICK 118=Y325
ULTRA HD FOUND STICK 127=Y335
ULTRA HD FOUND STICK 123=Y365
ULTRA HD FOUND STICK 155=R370
ULTRA HD FOUND STICK 153=Y405
ULTRA HD FOUND STICK 160=R410
ULTRA HD FOUND STICK 128=Y415
ULTRA HD FOUND STICK 173=Y445
ULTRA HD FOUND STICK 177=Y505
ULTRA HD FOUND STICK 180=R530
ULTRA HD FOUND STICK 178=Y535
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL