​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

VELVET MATTE FOUNDATION STICK

Kadifemsi Mat Stik Fondöten

160

160,00 TL

Nars Velvet Matte Stick Foundation, kadifemsi mat bitişe sahip çift taraflı stik fondötendir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir, kat kat uygulanabilir. Stiğin bir ucunda kremsi fondöten diğer ucunda ise fondöteni yaymak için lateks içermeyen, çok amaçlı Touch-Up Blender sünger vardır. Bu sünger, çıkarılabilir, yıkanabilir ve antibakteriyeldir. Süngeri yedeklemek ya da yenilemek isterseniz ayrıca refill olarak satılmaktadır. Bu hepsi birarada fondöten kullanım ve uygulama açısından son derece pratiktir; her an ve her yerde kullanılabilir. Cilde yumuşak mat bir görünüm verir. Çizgilere ve kırışıklıklara dolmaz, ciltte yumuşaklık veelastikiyet sağlar. Gün içinde makyaj tazelemek ve rötuşlar için idealdir. Koyu renklerini kontür yapmak için de kullanabilirsiniz. İçeriğindeki zencefil kökü özütü, A, C ve E vitaminleri doğal antioksidan korumayı destekler. Pürüzsüzlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Cildi çevresel hasarlardan korur. Sonuç: Kuru, kalın ve pütürlü görünmeyen; anında pürüzsüz, rahat, yumuşak, kadifemsi matlıkta mükemmel bir cilt.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
RADIANT CREAMY CONCEALER

NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Velvet Matte Stick Foundation:

- Cilde kadifemsi mat bir görünüm veren, stik şeklinde çift taraflı fondötendir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir, kat kat uygulanabilir.

- Çizgilere ve kırışıklıklara dolmaz, ciltte yumuşaklık ve elastikiyet sağlar.

- Stiğin bir ucunda kremsi fondöten diğer ucunda ise fondöteni yaymak için çıkarılabilir, yıkanabilir, antibakteriyel Touch-Up Blender sünger vardır. Bu fondötenle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış lateks içermeyen süngerdir. Süngeri yedeklemek ya da yenilemek isterseniz ayrıca refill olarak satın alabilirsiniz.

- Gün içinde makyaj tazelemek ve rötuşlar için idealdir. Koyu renklerini kontür yapmak için de kullanabilirsiniz. Her an her yerde kullanmak için oldukça pratiktir.

- İçeriğindeki zencefil kökü özütü, A, C ve E vitaminleri doğal antioksidan korumayı destekler. Pürüzsüzlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Cildi çevresel hasarlardan korur.

Formülündeki matlaştırıcı tozlar, cildin görünümünü matlaştırırken cilde yumuşak bir his verir. Elastomer mikro taneler, ürünü harekete adapte ederek aşırı esneklik ve elastikiyet sağlarlar ve böylece çizgilere veya kırışıklara yerleşmesini önlerler.

- Yüksek kapatıcılık için ürünü süngerle yayın. Daha doğal ve ince bir örtücülük istiyorsanız ürünü parmak uçlarınızla dağıtabilirsiniz. Stiği doğrudan cildinize uygulayabilirsiniz.

Araştırma sonuçları


Bağımsız bir araştırma şirketinin sonuçlarına göre ABD’de 67 kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre:

-% 94’ü hızlı bir şekilde uygulandığını, kolayca yayıldığını kabul ediyor.

-% 94’ü ciltlerinin esnek olduğunu düşünüyor.

-% 84’ü kusurlarının kapandığını kabul ediyor.

31 kadın üzerinde yapılan 4 haftalık klinik çalışmasına göre:

- % 81’i ince çizgilerin ve kırışıklıklarının görünümünde iyileşme olduğunu belirtmiştir.
- Orta kapatıcılık için: Stiği doğrudan cildinize uygulayın ve parmak uçlarınızla tüm yüzünüze yayın.

- Ortadan yükseğe kapatıcılık: Blender ucu ile yüzün her noktasına ürünü yayabilirsiniz. Eşit olarak ürünü dağıtır ve kapatıcılığı arttırır. Ürünü cildinize sürdükten sonra blender ile yayın ve tüm yüze dağıtın.

- Kontür için: Yüzünüzü kontürlemek için cildinizden 1-2 ton koyu stik kullanabilirsiniz.

- Blender’ı yıkamak için şampuan ve ılık su kullanın. Sonra kendi halinde kurumaya bırakın, suyu boşaltmak için süngeri sıkmayın. Kuruduktan sonra stiğe takabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
RADIANT CREAMY CONCEALER
110
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

Nars Radiant Creamy Concealer, kremsi yapıda ve ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresindeki halkaları, koyulukları etkili şekilde örter. Lokal olarak yüzde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Cildi nemli ve sağlıklı gösterir. Radyant bitişli olduğundan yorgunluk belirtilerini de azaltır. Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Kat kat uygulasanız bile çizgilere dolmaz ve katılaşmaz. Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur.
RENK110,00 TL