​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


4 - Dark Complexions - Koyu Tenliler
%50
MAKE UP FOR EVER

5 CAMOUFLAGE CREAM PALETTE

2 GR

5’li Kamuflaj Krem Palet

52

51,50 TL


103,00 TL

Make Up For Ever 5 Camouflage Cream Palette, yüzdeki ve göz çevresindeki her türlü koyuluğu, lekeyi , pürüzü kapatmaya yarayan, kremsi dokuda 5’li renk düzeltici ve kapatıcı palettir. Her cilt tipine uygun renkten oluşan 5 palet çeşidi vardır. Bu paletteki düzeltici renk tonları aşırı koyu halkaları/morlukları nötrlemeye yarar. Düzeltici rengin üzerine uygulanan natürel (doğal/nötr) renkli kapatıcı ise tüm sorunu gizlemiş olur. Natürel ve düzeltici renk tonlarını ayrı ayrı da kulanabilirsiniz. Bu palet koyu halkaları, şişmiş göz altlarını, yüzdeki pigment lekelerini, pürüzleri ve izleri gizleme konusunda çok etkilidir.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever 5 Camouflage Cream Palette:

- Bu kremsi yapıdaki palet, göz altlarındaki koyu halkaları/morlukları, cilt lekelerini ve diğer cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatır, görünmez kılar.

- Yoğun dokusu sayesinde her türlü düzeltme işlemine imkan tanır. Pigment bakımından oldukça yoğun olan bu ürün, cilt lekelerini ve diğer cilt kusurlarını kapatmak ve hafif makyaj yaparken bile cildin tamamının aynı renkte görünmesini sağlamak için mükemmel bir üründür.

- Paletteki natürel (doğal/nötr) renk tonları özellikle koyu halkaları, şişmiş gözaltlarını, pigment lekelerini ve izleri gizleme konusunda etkilidir.

- Düzeltici renk tonları, aşırı pigmentasyonlu alanları gizler.

- 5 Camouflage Cream Palettes ürünü bütün cilt tiplerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Palette No.1: Pembe alt tonlu çok açık tenli kişilere uygundur.
Palette No. 2: Sarı alt tonlu çok açık tenli kişilere uygundur.
Palette No. 3: Açık tenli kişilere uygundur.
Palette No.4: Koyu/bronz ciltler için düzeltici ve kapatıcı tonlar içerir.
Palette No. 5: Profesyonel 5 ana düzeltici renk tonu içerir.

- Paletteki düzeltici renk tonları şu işe yarar:

Sarı: Koyu renkteki halkaları ve lekeleri kapatır. Özellikle koyu tenli kişilerde ve sarımtrak benizliler için idealdir.
Yeşil: Kızarıklıkları gizler.
Lila: Açık kahverengi ve sarımtırak lekeleri gizler.
Pembe: Gri ve koyu renkli cilt lekelerinin renk tonunu hafifletir.
Şeftali/turuncu: Göz altlarındaki mavimtırak/mor halkaları gizler ve koyu tendeki cilt lekelerinin tonunu hafifletir.
Nötr(doğal/natürel) tonlar: Düzeltici renk tonları uygulandıktan sonra kapatıcı olarak uygulanır.
- Göz altı morluğunuzun üzerine doğrudan kapatıcı uygularsanız, morluk kapanmadığı gibi griye de dönebilir. Bunun sebebi kapatıcının bej renginin ince ve açık kalmasıdır. Morluk gibi baskın renklerin üzerine düzeltici tonlar uygulanması gerekir. Paletteki turuncu rengi, morluğun üzerine fırçayla incecik uygulayın. Make Up For Ever Concealer Brush #176’yı kullanabilirsiniz. Turuncu kapatıcıyı uygulayın ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra bej/krem renkli kapatıcıyı turuncunun üzerine tampon hareketlerle uygulayın.

- Şimdi sıra kapatıcıyı sabitlemeye geldi. Make Up For Ever HD Powder transparan pudrayı Make Up For Ever Blending Blush Brush #148 ile göz çevrenize çok yumuşak hareketlerle uygulayın ve kapatıcıyı cilde sabitleyin.

- Cildinizdeki yara izleri, lekeler ve kızarıklıklar için kapatıcı paleti yine kullanabilirsiniz. Küçük uçlu bir kapatıcı fırçası ile -Make Up For Ever Concealer Brush Small #174- lekenin rengine göre seçtiğiniz düzeltici tonu fırçanın ucuyla kapatmak istediğiniz yere sürün ve hafif tampon hareketlerle yedirin. Bunun üzerine fondöteninizi ve gerekirse nötr (doğal) renkli günlük kapatıcınızı uygulayarak lekeden tamamen kurtulabilirsiniz.

- Son dokunuş olarak transparan pudra ile yüzünüzdeki makyajı sabitlemeyi unutmayın. Bunun için Make Up For Ever HD Pressed Powder ’ı kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (32)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL