​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

PERFECT STICK CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Stik Kapatıcı

149 MT Puan İcon

149,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Shiseido Perfect Stick Concealer’ı göz çevrenizdeki koyu halkaları kapatmak, yüzünüzdeki lekeleri gizlemek, sivilce izlerini örtmek, fondöten üzerine ya da tek başına, pürüzsüz bir cilt arzu ettiğinizde kullanabilirsiniz. Cilde yumuşak ve kadifemsi bir görünüm verirken, cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz. İçeriğindeki ‘Reflect and Fit Powder’ (yansıtıcı ve uyumlu pudra) sayesinde yüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü daha berrak gösterir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11605
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11604
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11603
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11602
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Ürün Detay Güzellik Hattı Kendi Rengini Seç Buton
Birlikte Kullan
TRANSLUCENT PRESSED POWDER

SHISEIDO

TRANSLUCENT PRESSED POWDER

Transparan Sıkıştırılmış Pudra

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Perfect Stick Concealer:

- Bu ürünü göz çevrenizdeki koyu halkaları kapatmak, yüzünüzdeki lekeleri gizlemek, sivilce izlerini örtmek, fondöten üzerine rötuş gereken durumlarda ve isteğinize göre tek başına, pürüzsüz bir cilt arzu ettiğinizde kullanabilirsiniz.

- Cilde yumuşak ve kadifemsi bir görünüm verirken, cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz. Pürüzsüz dokusuyla cilde kusursuzca nüfuz eder.

- Perfeck Stick Concealer’ın içeriğindeki ‘Reflect and Fit Powder (yansıtıcı ve uyumlu pudra)”, cildin aydınlık yanını ortaya çıkarır. Bu yüzden Perfect Stick Concealer’ı yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz.

-Ürünü ister kapatıcı fırçası ile isterseniz parmaklarınızın ısısıyla yayabilirsiniz. Kaş üstü, elmacık kemiklerinin üstü, çene gibi aydınlatıcı uygulanan yerlere sürebilirsiniz. Yüzünüzü daha berrak gösterir.
- Stik formdaki ürünü, yüzünüzü aydınlatmak veya kapatmak istediğiniz yerlerine direkt sürün ve parmaklarınızın ısısıyla hafifçe yayın.

- İsterseniz kapatıcı fırçanızı da kullanabilirsiniz.

- Ürünü cildinize sürdükten sonra sabitlemek için Shiseido Translucent Pressed Powder’ı kullanın. Bu transparan pudra her cilt tonuna uygun yumuşak bir pudradır. Gün boyu kalıcı güzel bir görünüm için aşırı yağı emen ve makyajın kırışmasını önleyen Super Oil-Absorbing Powder içerir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
7 GR
TRANSLUCENT PRESSED POWDER
169 MT Puan Buton
Transparan Sıkıştırılmış Pudra

Shiseido Translucent Pressed Powder, cilde saten pürüzsüzlüğü veren pudradır. Belirgin gözenekleri ve cilt üzerindeki eşitsizlikleri kapatır. Parlaklığı kontrol altına alır. Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir. Cildi nemli tutar. Her cilt tonu ile uyumludur. Tek başına ya da fondöten üzerine uygulanabilir. Fondöten üzerine uygulandığında, fondötenin görünümünü iyileştirir ve makyajı sabitler.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
169,00 TL
Birlikte Kullan Buton