MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


PERFECT STICK CONCEALER
MAKYAJIN GÜCÜ
MT Video
CİLTTE GÖZENEK PROBLEMİNE 5 ÇÖZÜM - INNA ALDİNÇ
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

PERFECT STICK CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Stik Kapatıcı

200,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Perfect Stick Concealer’ı göz çevrenizdeki koyu halkaları kapatmak, yüzünüzdeki lekeleri gizlemek, sivilce izlerini örtmek, fondöten üzerine ya da tek başına, pürüzsüz bir cilt arzu ettiğinizde kullanabilirsiniz. Cilde yumuşak ve kadifemsi bir görünüm verirken, cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz. İçeriğindeki ‘Reflect and Fit Powder’ (yansıtıcı ve uyumlu pudra) sayesinde yüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü daha berrak gösterir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 11604
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model 11605
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11602
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 11603
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Shiseido Perfect Stick Concealer:

- Bu ürünü göz çevrenizdeki koyu halkaları kapatmak, yüzünüzdeki lekeleri gizlemek, sivilce izlerini örtmek, fondöten üzerine rötuş gereken durumlarda ve isteğinize göre tek başına, pürüzsüz bir cilt arzu ettiğinizde kullanabilirsiniz.

- Cilde yumuşak ve kadifemsi bir görünüm verirken, cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz. Pürüzsüz dokusuyla cilde kusursuzca nüfuz eder.

- Perfeck Stick Concealer’ın içeriğindeki ‘Reflect and Fit Powder (yansıtıcı ve uyumlu pudra)”, cildin aydınlık yanını ortaya çıkarır. Bu yüzden Perfect Stick Concealer’ı yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz.

-Ürünü ister kapatıcı fırçası ile isterseniz parmaklarınızın ısısıyla yayabilirsiniz. Kaş üstü, elmacık kemiklerinin üstü, çene gibi aydınlatıcı uygulanan yerlere sürebilirsiniz. Yüzünüzü daha berrak gösterir.
- Stik formdaki ürünü, yüzünüzü aydınlatmak veya kapatmak istediğiniz yerlerine direkt sürün ve parmaklarınızın ısısıyla hafifçe yayın.

- İsterseniz kapatıcı fırçanızı da kullanabilirsiniz.

- Ürünü cildinize sürdükten sonra sabitlemek için Shiseido Translucent Pressed Powder’ı kullanın. Bu transparan pudra her cilt tonuna uygun yumuşak bir pudradır. Gün boyu kalıcı güzel bir görünüm için aşırı yağı emen ve makyajın kırışmasını önleyen Super Oil-Absorbing Powder içerir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter