MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


RADIANT CREAMY CONCEALER
10 DAKİKADA SÜPER HIZLI MAKYAJ NASIL YAPILIR? BANU AKSUNGUR
MT Video
GÖZ ÇEVRESİ NASIL KAPATILIR? ERDEM ŞAHANLI
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

270,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Radiant Creamy Concealer, kremsi yapıda ve ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresindeki halkaları, koyulukları etkili şekilde örter. Lokal olarak yüzde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Cildi nemli ve sağlıklı gösterir. Radyant bitişli olduğundan yorgunluk belirtilerini de azaltır. Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Kat kat uygulasanız bile çizgilere dolmaz ve katılaşmaz. Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1236
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1237
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1234
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1235
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1233
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1232
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1231
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1270
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1266
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1238
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1239
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1267
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1268
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1269
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1271
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1225
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1226
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1228
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1227
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1230
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N1229
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
RADIANCE PRIMER SPF35

NARS

RADIANCE PRIMER SPF35

Aydınlatıcı, Enerji Verici, Canlandırıcı Makyaj Bazı SPF35

295,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Radiant Creamy Concealer:

- Kremsi yapıda ve ayarlanabilir örtücülüğe sahip bir kapatıcıdır. Ortadan yükseğe güçlü bir kapatıcılığı vardır. Kat kat uygulanabilir. Kapatıcıyı kat kat uygulasanız bile çizgilere dolmaz ve katılaşmaz.

- Göz çevresindeki koyulukları kapattığı gibi cilt kusurlarını ve lekeleri de mükemmel örter. Yani lokal olarak yüzün istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz.

- Aydınlatıcı olarak da kullanılabilir. Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinin üzeri, şakaklar, burun üzeri, dudak üstü, burun kenarları ve çene üzerine kapatıcıyı sürüp parmaklarınızla veya Nars Cream Blending Brush #12 ile cilde yedirin.

- Radyant özelliği sayesinde yorgunluk izleri belirsizleşir. Aynı zamanda çizgilerin görünümü yumuşar.

- Eğer kapatıcı bir fondöten yerine BB krem ya da renkli nemlendirici kullanacaksanız, bunların örtemediği lekeler, sivilce izleri ve kızarıklıkları örtmek için Radiant Creamy Concealer’ı kullanabilirsiniz. Tenle çok güzel kaynaşıp bütünleşir ve tabaka oluşturmadan tüm izleri örter.

- Nemli bir bitişe sahiptir ama ıslak bir his vermez. Nemlendirici özelliği güçlüdür.

- Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur. Çünkü bu ürün ince çizgileri düzgünleştirir ve makyaj uygulaması için pürüzsüz ve düzgün yüzey oluşturmak için büyük gözenekleri azaltır.
- Nars Radiant Creamy Concealer’ı Nars Cream Blending Brush #12 numara ile en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Göz çevresine ve yüze kapatıcının mükemmel şekilde adapte olması için tasarlanmış bir fırçadır.

- Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinin üzeri, şakaklar, burun üzeri, dudak üstü, burun kenarları ve çene üzerine kapatıcıyı sürüp parmaklarınızla veya Nars Cream Blending Brush #12 ile cilde yedirin.

- Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur. Çünkü bu ürün ince çizgileri düzgünleştirir ve makyaj uygulaması için pürüzsüz ve düzgün yüzey oluşturmak için büyük gözenekleri azaltır.

- Kapatıcıyı uyguladıktan sonra sabitlemek için göz çevrenize ve yüzünüze transparan bir pudra uygulayın. Bunun için incecik yapılı Nars Light Reflecting Loose Powder’ı kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Videolar (41)
Makaleler (140)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
RADIANCE PRIMER SPF35
NARS
30ML
RADIANCE PRIMER SPF35
Aydınlatıcı, Enerji Verici, Canlandırıcı Makyaj Bazı SPF35

Nars Radiance Primer SPF35, donuk ve yorgun cildi anında canlandırırken aynı zamanda makyajın uzun süre kalıcı olmasını ve daha güzel görünmesini sağlayan makyaj bazıdır. Hafif ve yağsız formülü cilde anında nem vererek cilt yüzeyinin daha pürüzsüz görünmesini destekler. Ten makyajına sıcaklık katar ve incimsi bir parlaklık sağlar. UVA / UVB ışınlarına karşı SPF35 ile yüksek koruma sağlar. Özellikle kuru, mat ve soluk ciltler için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
295,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter