MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Medium Dark 4 - Macao - Sarı Tabanlı Orta Koyu Ten
236
ADIM ADIM PUDRA FONDÖTEN KULLANIMI NASIL OLUR? - PINAR GERÇEK
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

ALL DAY LUMINOUS POWDER FOUNDATION SPF24

12GR

Cilde Aydınlık Veren Pudra Fondöten SPF24

99,00 TL


335,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars All Day Luminous Powder Foundation SPF24, sahip olduğu özel ışıltı teknolojisi ile cildi aydınlatan ve cilde pürüzsüz, kadifemsi bir görünüm veren pudra fondötendir. Islak ve kuru kullanılabilir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Güneş koruma faktörü 24’dür. Özellikle normal, normalden yağlıya dönük, karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, [email protected] adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6258
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6259
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6251
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6252
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6255
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6256
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model N6253
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
SMOOTH&PROTECT PRIMER SPF50

NARS

SMOOTH&PROTECT PRIMER SPF50

Cildi Pürüzsüzleştirici ve Koruyucu Makyaj Bazı

295,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars All Day Luminous Powder Foundation SPF24:

- Cilde aydınlık bir görünüm ve kadifemsi bir pürüzsüzlük veren aydınlatıcı pudra fondötendir. Cildin yüzeyini mükemmel bir kusursuzlukla örter. Cilt ile anında bütünleşir.

- Özel ışıltı teknolojisi içerir. Bu sayede cilt üzerinde simli olmayan ama aydınlık bir bitiş sağlar. Cildiniz radyant bir görünüme sahip olur. Böylece canlı ve sağlıklı gözükür.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır.

- Islak ve kuru uygulanabilir. Maksimum kapatıcılık için ürünün kendi süngerini nemlendirerek kullanın. Orta dereceli bir kapatıcılık için Nars Mizubake Kabuki fırçayı kullanabilirsiniz.

- SPF24 ile cildi zararlı güneş ışınlarından korur.

- Cilt üzerinde uzun süre kalıcıdır.

- Özellikle normal, normalden yağlıya dönük, karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.
- All Day Luminous Powder Foundation’dan önce makyaj bazı uygularsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran ve cildi dengeleyen harika bir bazdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir makyaj bazıdır. Nars Pore Refining Primer ise yağlı ve karma ciltler için ideal bir bazdır. Yağ içermez. Gözenekleri küçültür, cildi pürüzsüz yapar.

- Özellikle cildiniz kuru, hassas ve kuruya dönükse öncesinde mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız. Nars Light Optimizing Primer SPF15’de ciltte parlak ve canlı bir görünüm yaratan aydınlatıcı ve kapatıcı makyaj bazıdır. Cilde ışıltılı bir görünüm verir. Özellikle normal, kuru ve karma ciltler için uygundur.

- Nars All Day Luminous Powder Foundation SPF24’ü ışıltılı bir bitiş için Nars Mie Kabuki fırça ile uygulayın. Dairesel hareketlerle ürünü yüzünüze uygulayın.

- Orta dereceli bir kapatıcılık için Nars Mizubake Kabuki fırçayı kullanın. Dairesel hareketlerle ürünü yüzünüze uygulayın.

- Maksimum kapatıcılık için ürünün kendi süngerini nemlendirerek kullanın. Süngeri yüzün merkezinden dışarı doğru, ürünü yayarak uygulayın.

- Pudra fondöteni yüzünüzden temizlemek için Nars Make Up Removing Water’ı kullanabilirsiniz. Bir makyaj temizleme pamuğuna ürünü döküp, fazla bastırmadan ve ovalamadan cildinizi silin. Bu makyaj temizleme suyu makyajı kalıntı bırakmadan temizlerken, içeriğindeki yatıştırıcı botanik özler sayesinde cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Hem göz hem dudak için kullanılabilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SMOOTH&PROTECT PRIMER SPF50
NARS
30ML
SMOOTH&PROTECT PRIMER SPF50
Cildi Pürüzsüzleştirici ve Koruyucu Makyaj Bazı

Nars Smooth&Protect Primer SPF50, gözeneklerin ve ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltırken aynı zamanda çevre kirliliğine ve UVA/UVB ışınlarına karşı görünmez 360° koruma sağlayan makyaj bazıdır. Yağsız formülü cilt tarafından anında emilir ve cildin ihtiyacı olan günlük korumayı sağlar. Cildin görünümünü pürüzsüzleştirir ve makyajın tüm gün kalıcı olmasını sağlar. Bir yandan SPF50 sayesinde cildin günlük koruma ihtiyacını karşılarken diğer yandan antioksidan özelliğiyle çevre kirlilliğine karşı da korur. Özellikle cildindeki pürüzlerden, dokulardan ve ince çizgilerden şikayetçi olanlar için idealdir. Yüksek SPF korumasına rağmen sivilceye sebep olmaz, gözenekleri tıkamaz. Hafif jel formundadır, rahatça uygulanır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
295,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter