​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

INSTANT LINE & PORE PERFECTOR

Çizgi ve Gözenek Düzeltici

100

100,00 TL

Nars Instant Line&Pore Perfector, ince çizgi ve gözenekleri doldururak cildi makyaja mükemmel şekilde hazırlayan çizgi ve gözenek düzelticidir. Ürün, cildi düzgünleştirerek pürüzsüz bir zemin yaratır ve üstüne uygulanan kapatıcı ve/veya fondötenin de kusursuz görünmesini sağlar. Tüm yüzde kullanılabilir, göz çevresi dahil. Hyalüronik asit içerdiğinden cildi nemlendirir.

Birlikte Kullan
RADIANT CREAMY CONCEALER

NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Instant Line&Pore Perfector:

- İnce çizgi ve gözenekleri doldururak cildi makyaja mükemmel şekilde hazırlayan çizgi ve gözenek düzelticidir.

- Hyalüronik asit içerdiğinden cildi nemlendirir.

- Vitamin A, C ve E ile zenginleştirilen Nars Instant Line&Pore Perfector yağsız bir formüle sahip olmasına rağmen cildi kurutmadan parlaklığını alır ve cildi besler.

- Ürün, cildi düzgünleştirerek pürüzsüz bir zemin yaratır ve üstüne uygulanan kapatıcı ve/veya fondötenin de kusursuz görünmesini sağlar.

- Tüm yüzde kullanılabilir, göz çevresi dahil.

- Göz altına Pore Perfector'u uyguladıktan sonra üstüne Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcıyı sürün. Bu ikili göz çevrenizin kusursuz ve aydınlık görünmesini sağlar.

- Mimik çizgilerine bol miktarda Pore Perfector'u sürün ve üstüne cildinizden bir ton açık fondöten ya da kapatıcı sürün. Pore Perfector’u sürdüğünüz için üst üste kapatıcı ve fondöteni birlikte uygulamanıza gerek yoktur. Üzerine ya fondöten ya da kapatıcı sürmeniz yeterli olur. Bu püf noktası sayesinde mimik çizgileriniz minimize olacak, daha genç ve gergin görüneceksiniz. Fondöten tercihinizi de Nars Sheer Glow'dan yana kullanmanızı öneririz. Işığı yansıtıcı bir fondöten olduğu için taze görünümünüzü destekleyecektir.
-Nars Instant Line&Pore Perfector’u fondötenden/kapatıcıdan önce ince çizgilerin ve gözeneklerin üzerine ince bir tabaka halinde sürüp, Nars Cream Blending Brush #12 ile veya parmağınızla cilde iyice nüfuz ettirin.

-Fondötenin/kapatıcının üzerine de uygulanabilir. İncecik sürüp daha sonra tampon hareketiyle ürünü cilde iyice yedirebilirsiniz.

- Nars Instant Line&Pore Perfector'u ağız kenarındaki ve göz çevresindeki mimik çizgilerini minimize etmek için de kullanabilirsiniz. Şeffaf renkli ürünü bu bölgelere uygulayın sonra üstüne kapatıcı veya fondöten uygulamasını yapın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
RADIANT CREAMY CONCEALER
110
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

Nars Radiant Creamy Concealer, kremsi yapıda ve ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresindeki halkaları, koyulukları etkili şekilde örter. Lokal olarak yüzde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Cildi nemli ve sağlıklı gösterir. Radyant bitişli olduğundan yorgunluk belirtilerini de azaltır. Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Kat kat uygulasanız bile çizgilere dolmaz ve katılaşmaz. Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur.
RENK110,00 TL