​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

PORE REFINING PRIMER

Gözenek Sıkılaştırıcı Yağsız Makyaj Bazı

110

110,00 TL

Nars Pore Refining Primer, yağ içermeyen bu makyaj bazı, kusursuz bir cilt oluşturmak için anında gözeneklerin görünümünü iyileştirir, parlaklığı dengeler ve cildi matlaştırır. Makyajın saatlerce taze ve canlı kalmasını sağlar. Bu baz, yağın ve parlaklığın kontrol altına alınması gereken ciltlerde, özellikle yağlı ve karma ciltlerle etkilidir. Fondöten veya pudra altına ya da tek başına cildi dengelemek için kullanılabilir.

Nars Pore Refining Primer:

- Yağ içermeyen bu makyaj bazı, kusursuz bir cilt oluşturmak için anında gözeneklerin görünümünü iyileştirir, parlaklığı dengeler ve cildi matlaştırır.

- Kadifemsi mat ve makyaja hazır bir cilt için zemin hazırlayarak gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü flulaştırırken T-bölgesindeki yağla ve diğer parlamaya yatkın alanlarla başa çıkar.

- Son derece hafif ve serinlik hissi veren bu formül, gün boyu cildin taze ve nemlendirilmiş kalmasına yardımcı olur, makyaj saatlerce taze ve canlı kalır.

- Bu baz ürünü, yağın ve parlaklığın kontrol altına alınması gereken ciltlerde özellikle etkilidir. Yağlı ve karma ciltler için idealdir.

- Saf mercimek çekirdeği özü, daha güzelleşmiş bir görünüm için zaman içinde genişleyen gözeneklerin görünümünü küçültür.

- Doğal bisabolol ve öksürük otu özü cildi sakinleştirir ve yatıştırır.

- A, C ve E vitaminleri cildi serbest radikallerin verdiği hasardan korumaya yardımcı olur.

- Fondöten ve pudra altına ya da tek başına gözenek görünümünü güzelleştirmek için kullanılabilir.

- Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Yağ içermez. Paraben içermez. Alkol içermez. Sentetik koku içermez. Komedojenik değildir.
- Nars Pore Refining Primer’ı parmak uçlarınızla uygulayın. Cilde bu şekilde sürülerek uygulanması bazın cilde daha hızlı nüfuz etmesine yardımcı olacaktır.

- Fondöten ve pudra altına ya da eşit bir cilt tonu yaratmak ve geniş gözeneklerin görünümünü güzelleştirmek için tek başına kullanılabilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (30)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL