​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

PRESSED POWDER

Sıkıştırılmış Pudra

132

132,00 TL

Nars Pressed Powder, ışıltılı cilt tonu oluşturmak, makyajı sabitlemek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için doğal bir kapatıcılık sağlayan sıkıştırılmış pudradır. Makyajı tazelemek ve cildi canlı göstermek için çok idealdir. Gün boyu gerekli oldukça pek çok kez uygulanabilir ve asla kalın görünmez. İpeksi bir pürüzsüzlük yaratır. Fondöten üzerine ya da tek başına kullanılabilir. Kendi pudra ponponu ile istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri kullanabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Nars Pressed Powder:

- Işıltılı cilt tonu oluşturmak, makyajı sabitlemek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için doğal bir kapatıcılık sağlayan sıkıştırılmış pudradır.

- Hafif, ipeksi bir doku oluşturmak için üç kez öğütülerek oluşturulmuş bir pudradır.

- Son derece pürüzsüz formülü, ciltteki fazla yağı emer ve cildi pürüzsüz gösterir.

- İnce çizgileri ve gözenekleri doldurur.

- Makyajı tazelemek ve cildi canlı göstermek için çok idealdir. Gün boyu gerekli oldukça pek çok kez uygulanabilir ve asla kalın görünmez. Ciltte topaklanma, birikme yapmaz.

- Fondöten üzerine ya da tek başına kullanılabilir. Kendi pudra ponponu ile istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.

- Tüm cilt tipleri kullanabilir.
- Nars Pressed Powder’dan önce makyaj bazı uygularsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran ve cildi dengeleyen harika bir bazdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir makyaj bazıdır.

- Nars Pore Refining Primer ise yağlı ve karma ciltler için ideal bir bazdır. Yağ içermez. Gözenekleri küçültür, cildi pürüzsüz yapar.

- Özellikle cildiniz kuru, hassas ve kuruya dönükse öncesinde mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız. Nars Light Optimizing Primer SPF15’de ciltte parlak ve canlı bir görünüm yaratan aydınlatıcı ve kapatıcı makyaj bazıdır. Cilde ışıltılı bir görünüm verir. Özellikle normal, kuru ve karma ciltler için uygundur.

- Bazdan sonra pudrayı kendi ponponuyla hafif tampon hareketleriyle yüzünüze uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL