​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

PRESSED POWDER

Sıkıştırılmış Pudra

140

140,00 TL

Nars Pressed Powder, ışıltılı cilt tonu oluşturmak, makyajı sabitlemek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için doğal bir kapatıcılık sağlayan sıkıştırılmış pudradır. Makyajı tazelemek ve cildi canlı göstermek için çok idealdir. Gün boyu gerekli oldukça pek çok kez uygulanabilir ve asla kalın görünmez. İpeksi bir pürüzsüzlük yaratır. Fondöten üzerine ya da tek başına kullanılabilir. Kendi pudra ponponu ile istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri kullanabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
MULTI-PROTECT PRIMER BROAD SPECTRUM SPF30

NARS

MULTI-PROTECT PRIMER BROAD SPECTRUM SPF30

Çok Yönlü Makyaj Bazı SPF30

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Pressed Powder:

- Işıltılı cilt tonu oluşturmak, makyajı sabitlemek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için doğal bir kapatıcılık sağlayan sıkıştırılmış pudradır.

- Hafif, ipeksi bir doku oluşturmak için üç kez öğütülerek oluşturulmuş bir pudradır.

- Son derece pürüzsüz formülü, ciltteki fazla yağı emer ve cildi pürüzsüz gösterir.

- İnce çizgileri ve gözenekleri doldurur.

- Makyajı tazelemek ve cildi canlı göstermek için çok idealdir. Gün boyu gerekli oldukça pek çok kez uygulanabilir ve asla kalın görünmez. Ciltte topaklanma, birikme yapmaz.

- Fondöten üzerine ya da tek başına kullanılabilir. Kendi pudra ponponu ile istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.

- Tüm cilt tipleri kullanabilir.
- Nars Pressed Powder’dan önce makyaj bazı uygularsanız daha güzel bir sonuç elde edersiniz. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran ve cildi dengeleyen harika bir bazdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir makyaj bazıdır.

- Nars Pore Refining Primer ise yağlı ve karma ciltler için ideal bir bazdır. Yağ içermez. Gözenekleri küçültür, cildi pürüzsüz yapar.

- Özellikle cildiniz kuru, hassas ve kuruya dönükse öncesinde mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız. Nars Light Optimizing Primer SPF15’de ciltte parlak ve canlı bir görünüm yaratan aydınlatıcı ve kapatıcı makyaj bazıdır. Cilde ışıltılı bir görünüm verir. Özellikle normal, kuru ve karma ciltler için uygundur.

- Bazdan sonra pudrayı kendi ponponuyla hafif tampon hareketleriyle yüzünüze uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
MULTI-PROTECT PRIMER BROAD SPECTRUM SPF30
110
Çok Yönlü Makyaj Bazı SPF30

Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran, fazla sebum salgısı olan yerlerde ise yağı emen makyaj bazıdır. Makyaj için mükemmel bir zemin hazırlar, ince çizgileri ve kırışıklıkları flulaştırır. Yüksek güneş korumasıyla cildi savunmak için günlük olarak kullanılabilir. Bütün cilt tiplerine uygundur.110,00 TL