​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


2 Neutral Light
%50
MAKE UP FOR EVER

SCULPTING KIT

5.5GR

İkili Boyutlandırma Pudrası

58

58,00 TL


116,00 TL

Make Up For Ever Sculpting Kit, açık ve koyu renklerle gölgeli bir kontrast yaratarak yüzü şekillendirmeye yarayan ikili kompakt pudradır. Tamamen mat yapıdadır. Koyu renk, gölge vermeye yararken; açık renk gölge verilen yerlerin daha çok öne çıkmasını sağlamak için kullanılır. 1 Light Pink rengi, beyaz tenliler içindir. 2 Neutral Light, orta tenliler için idealken, 3 no’lu Gold rengini esmerler ve buğday tenliler tercih edebilir. Her iki renk tonu da, doğal bir görünüm sağlamak için gözlerde de kullanılabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Sculpting Kit:

- Açık ve koyu renklerle gölgeli bir kontrast yaratarak yüzü şekillendirmeye yarayan ikili kompakt pudradır.

- Koyu renk, gölge vermeye yararken; açık renk gölge verilen yerlerin daha çok öne çıkmasını sağlamak için kullanılır.

- Tamamen mat yapıdadır.

- Üç çeşidi vardır: 1 Light Pink rengi, beyaz tenliler içindir. 2 Neutral Light, orta tenliler için idealken, 3 no’lu Gold rengini esmerler ve buğday tenliler tercih edebilir.

- Her iki renk tonu da, doğal bir görünüm sağlamak için gözlerde de kullanılabilir.

- Make Up For Ever Sculpting Kit ile Make Up For Ever’in çift taraflı özel fırçası Double Ending #158’i kullanabilirsiniz. Fırçanın bir tarafı eğik uçlu, diğer tarafı yuvarlak uçludur. Eğimli ucunu gölge oluşturmak için, yuvarlak ucunu da açık renk pudrayı uygulayarak yüzünüzü aydınlatmak için kullanabilirsiniz.
- Make Up For Ever Sculpting Kit ile Make Up For Ever’in çift taraflı özel fırçası Double Ending #158’i kullanabilirsiniz.

- Fırçanın bir tarafı eğik uçlu, diğer tarafı yuvarlak uçludur. Eğimli ucunu gölge oluşturmak için, yuvarlak ucunu da açık renk pudrayı uygulayarak yüzünüzü aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Bu ikisi bir arada fırçanın kullanımı kolay ve hızlıdır.

- Make Up For Ever Sculpting Kit’in açık rengini elmacık kemiklerine ve aydınlık vermesi istenen yüzün diğer yerlerine sürün. Koyu rengi ise yüze derinlik kazandırmak için elmacık kemiklerinin altına fazla bastırmadan uygulayın. Sonra koyu çizgiyi etrafa çok fazla yaymadan, degradeli şekilde hafif hareketlerle kendi çevresine yayın. Bu hareket, elmacık kemiklerinizi belirginleştirecek ve ortaya çıkaracaktır.

- Açık rengi yeniden kullanın; kontür yaptığınız hattın altına, burun kemiğine, elmacık kemiklerinin üzerine ve dudak üstünün ortasına uygulayın. Bu, kontürünüzü daha çok vurgular.

- Kontürün kalıcılığını arttırmak ve sabitlemek için transparan pudra ile makyajın üzerinden geçin. Make Up For Ever HD Powder’ı kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL