MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


I60 - Natural Deep Ivory - Nötr Orta Koyu Ten
61
SHISEIDO NYFW SPRING 2014 - TESS GIBERSON
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

SHEER MATIFYING COMPACT POWDER

9.8GR

Matlaştırıcı Kompakt Pudra

99,00 TL


160,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Sheer Mattifying Compact Powder, cilde doğal ve mat bir görünüm veren yağsız kompakt pudradır. Ciltteki fazla yağı hedef alır ve cilde verdiği taze, ipeksi görünümü uzun süre korur. Geniş gözenekleri, donukluğu ve lekeleri en aza indirgemek için cilde kusursuz bir uyum gösterir. Orta seviye kapatıcılığa sahiptir. Cildi kurutmaz. Normal, yağlı ve karma ciltlere uygundur.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD10358
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD10355
Yeni Model Buton Promosyon Buton Tükendi Buton Model SD10364
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

SHISEIDO

REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

129,00 TL 169,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Sheer Mattifying Compact Powder:

- Cilde doğal ve mat bir görünüm veren yağsız kompakt pudradır. Ciltteki fazla yağı hedef alır ve cilde verdiği taze, ipeksi görünümü uzun süre korur.

- Orta seviye kapatıcılığa sahiptir.

- Normal, yağlı ve karma ciltlere uygundur.

- Süper ince pudra yapısı, gözeneklerin, donukluğun, siyah noktaların ve çillerin görünümünü doğal bir şekilde kapatmak üzere cilde benzersiz bir şekilde uyum sağlar.

- Ciltte ağırlık yapmaz; tüy kadar hafif, ipeksi bir pürüzsüzlük sağlar.

- Nemlendirici içeriklerle formüle edilmiştir: Super Hydro-Wrap Vitalizing DE.

- Aşırı yağlanmayı hedefleyerek taze görünümlü bir bitiş sağlayan Super Oil-Absorbing Powder (Süper Yağ-Emici Pudra) içerir.

- Bariyer işlevlerinin yavaşlamasına, dolayısıyla cildin sertleşmesine neden olabilecek zararlı maddelere karşı koruma sağlayan, Shiseido’ya özel Micro-Smoothing Complex (Mikro-Pürüzsüzleştirici Kompleks) içerir.

- Düzenli olarak bir hafta boyunca Shiseido Sheer Mattifying Compact Powder’ı kullanan 105 kadınla yapılan araştırma sonuçlarına göre, kadınların %91’i ürünün ipeksi yumuşaklıkta bir bitiş sağladığında ve gün boyunca parlamayı önlediğinde hemfikirdir.

- İpek yumuşaklığında, görünümü gün boyu sürdüren yağsız pudra, cilde pürüzsüzce yayılır, uygulama ve istenildiği zaman tazeleme kolaylığı sağlar.
- Pudrayı sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Bazdan sonra pudranın kendi süngeri ile ürünü tüm yüze uygulayın ve eşit şekilde dağıtın. Süngeri kuru ya da nemli kullanabilirsiniz. Kuru kullanım: Daha iyi kapatma ve rahat rötuşlar içindir. Islak kullanım: Doğal görünümlü kapatma için idealdir.

- Süngeri temizlemek için ılık su ve yıkama köpüğü ile ıslatın, hafifçe sıkın. Durulayın ve suyunu sıkın. Kullanmadan önce süngerin kurumasını bekleyin. Her kullanımdan sonra süngeri temizlemeniz önerilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15
SHISEIDO
30ML
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15
Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. 30ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
169,00 TL 129,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter